Petr Štěpán šéfuje novému oddělení ve společnosti Arval

Společnost Arval, přední poskytovatel operativního leasingu, informoval redakci FAEI.cz o nově vytvořeném oddělení Business Transformation, které bude mít za úkol zavádět strategické a organizační změny vedoucí k vyššímu výkonu a efektivitě, do jehož vedení přišel Petr Štěpán, jenž za sebou má více než 14 let zkušeností v oblasti financí a bankovnictví.
Petr Štěpán přichází do čela nového oddělení ve společnosti Arval. Jeho úkolem bude mimo jiné podpořit růst retailového businessu. Foto: Arval

Štěpán se v minulosti například podílel na transformaci české pobočky francouzské banky BNP Paribas Personal Finance SA, kdy se ze splátkové společnosti Cetelem se v rámci transformačního projektu stala Hello Bank! Následně se přesunul na pozici Head Of Customer Service, kde mimo jiné vedl celkovou transformaci kontaktního centra.

„Jsem nadšený, že se mohu podílet na dalším rozvoji Arvalu a tím plynule pokračovat ve službách skupině BNP. S plným vědomím všech úspěchů, kterých společnost v posledních letech dosáhla, a z toho plynoucí odpovědnosti, věřím, že moje role a zejména celé naše oddělení pomohou společnosti k udržitelnému růstu a rozvoji také v dalších letech,“ sdělil Petr Štěpán redakci FAEI.cz.

„Jedním z našich prvních úkolů je podpořit růst retailového businessu,“ informoval šéf nového oddělení. Následovat bude, jak vysvětlil, práce na strategiích s ohledem na dlouhodobé cíle a na to navazující definování konkrétních kroků a opatření. „Od nového týmu si slibujeme zdokonalení našich procesů a celkové zvýšení efektivity,“ řekl redakci generální ředitel společnosti Arval Aleš Polák.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB