Potřebujete půjčit? Zapomeňte na kamenné pobočky, úvěr jednoduše sjednáte i on-line

Potřebujete půjčit, ale děsíte se celého zdlouhavého administrativního procesu? Na půjčku se vám nechce čekat týdny nebo dokonce měsíce a nechce se vám chodit denně na pobočku a dokládat desítky dokumentů. Pak si sjednejte půjčku on-line.
Ilustrační foto: Archív

I přestože banky se snaží být klientsky přívětivé, stále návštěva pobočky nepřipomíná posezení v cukrárně u zákusku a dobré kávy. Je zdlouhavá, někdy zbytečná, pro mnohé stresová a občas i plná nástrah.

Na pobočce musíte vystát frontu s ostatními klienty a vyčkat než na vás přijde řada. Sjednání úvěru vám posléze nedává moc prostoru pro rozhodování nebo porovnávání. Buď si půjčku ihned sjednáte, nebo odejdete domu s nepořízenou, zajdete ke konkurenci, popřípadě si zkusíte půjčku sjednat u nebankovní společnosti, a další kolo vyřizování může začít na novo.

On-line půjčka vám dá čas a šanci na výběr

Na internetu se všem nástrahám osobního zřízení vyhnete. V klidu pohodlí domova si můžete projít nabídku a díky on-line srovnávači pak získat rychlý přehled těch nejvýhodnějších úvěrů.

On-line půjčka s sebou nese celou řadu výhod, a tou největší je právě čas. Dává vám čas na výběr, na rozhodnutí, na posouzení, na porovnání i čas na pročtení obchodních podmínek. Na internetu se vám nemůže stát, že byste byli tlačeni k podpisu smlouvy, protože se na vás bankéř špatně dívá nebo protože za vámi stojí dlouhá fronta dalších, kteří by si také rádi vyřídili osobně půjčku v bance.

Dalším nesporným pozitivem on-line sjednání je, že máte na výběr. Nejste odkázáni pouze na jednu půjčku v jedné bance. Porovnávat mezi s sebou můžete úvěr nejen od Air Bank, České spořitelny, Equa bank, Komerční banky nebo ČSOB, do hledáčku nejvýhodnějších půjček můžete zařadit i ty od nebankovních společností. Pokud se ale už nyní děsíte toho, jak se budete prokousávat podmínkami jednotlivých úvěrů na stránkách každého poskytovatele, pak nepropadejte panice a vsaďte na zmiňovaný on-line porovnávač.

Internetové srovnávače vám nabídnou přehled nejrůznějších typů úvěrových produktů. Na vás bude pouze nastavit základní parametry v podobě druhu půjčky, potřebné sumy, doby splatnosti a následně vybrat pro vás tu nejlepší.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru