Představenstvo KB Penzijní společnosti posílila Jana Petrovská

Personálie
Novou členkou představenstva a ředitelkou pro obchod a marketing KB Penzijní společnosti se od začátku ledna 2023 stala Jana Petrovská, která významnou část své profesní kariéry působila na manažerských pozicích v rámci Komerční banky. Redakci FAEI.cz o tom informovala Šárka Nevoralová, tisková mluvčí Skupiny KB.
Novou členkou představenstva a ředitelkou pro obchod a marketing KB Penzijní společnosti se od začátku ledna 2023 stala Jana Petrovská. Foto: Komerční banka

Ing. Jana Petrovská vystudovala Ekonomickou fakultu Technické univerzity v Ostravě. Má za sebou více než dvacetileté zkušenosti z bankovního sektoru, od roku 2005 pracovala v Komerční bance.

V Komerční bance se 17 let podílela na řízení retailového bankovnictví, a to jak na manažerských pozicích v pobočkové síti, tak v oblasti podpory, řízení a rozvoje obchodu, v  jehož rámci se v roce 2013 aktivně podílela na přípravě a implementaci změn v souvislosti s penzijní reformou.

V posledních pěti letech pracovala jako ředitelka Retailových divizí KB napříč Českou republikou. Své zkušenosti s řízením obchodních týmů, rozvoje produktu a řízením změny přináší do KB Penzijní společnosti, kde se chce zaměřit na změnu vnímání penzijního spoření, ale také na výzvy a příležitosti spojené s nezbytnou reformou důchodového systému v České republice.

PSALI JSME:
Důchodový systém se musí změnit, myslí si většina Čechů

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Také risknete práci načerno?

Poradna
Na tohle rozhodnutí nadávají statisíce lidí, nespokojenost projevují malí i velcí zaměstnavatelé, a přesto nelze změny týkající se od července 2024 tzv. dohodářů jednoznačně odsoudit. Ale ani přivítat s nadšením. Měly ztížit vyhýbání se daním a odvodům i ztížit život především předčasným důchodcům, kteří v posledních letech vyměnili pracovní poměr za práci na dohodu.