Představenstvo KB Penzijní společnosti posílila Jana Petrovská

Personálie
Novou členkou představenstva a ředitelkou pro obchod a marketing KB Penzijní společnosti se od začátku ledna 2023 stala Jana Petrovská, která významnou část své profesní kariéry působila na manažerských pozicích v rámci Komerční banky. Redakci FAEI.cz o tom informovala Šárka Nevoralová, tisková mluvčí Skupiny KB.
Novou členkou představenstva a ředitelkou pro obchod a marketing KB Penzijní společnosti se od začátku ledna 2023 stala Jana Petrovská. Foto: Komerční banka

Ing. Jana Petrovská vystudovala Ekonomickou fakultu Technické univerzity v Ostravě. Má za sebou více než dvacetileté zkušenosti z bankovního sektoru, od roku 2005 pracovala v Komerční bance.

V Komerční bance se 17 let podílela na řízení retailového bankovnictví, a to jak na manažerských pozicích v pobočkové síti, tak v oblasti podpory, řízení a rozvoje obchodu, v  jehož rámci se v roce 2013 aktivně podílela na přípravě a implementaci změn v souvislosti s penzijní reformou.

V posledních pěti letech pracovala jako ředitelka Retailových divizí KB napříč Českou republikou. Své zkušenosti s řízením obchodních týmů, rozvoje produktu a řízením změny přináší do KB Penzijní společnosti, kde se chce zaměřit na změnu vnímání penzijního spoření, ale také na výzvy a příležitosti spojené s nezbytnou reformou důchodového systému v České republice.

PSALI JSME:
Důchodový systém se musí změnit, myslí si většina Čechů

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB