Přemysl Kotouček novým generálním ředitelem RD Rýmařov

Novým generálním ředitelem stavební společnosti RD Rýmařov se k 1. říjnu 2021 stal Přemysl Kotouček, který doposud vedl sklárnu RÜCKL CRYSTAL. V nové roli se zaměří především na modernizaci a rozšíření nabídky domů, navýšení výrobních kapacit a digitalizaci výroby. 
Novým generálním ředitelem stavební společnosti RD Rýmařov se k 1. říjnu 2021 stal Přemysl Kotouček. Foto: RD Rýmařov

Přemysl Kotouček působí více než 20 let ve významných manažerských pozicích. Má bohaté zkušenosti z oblasti stavebnictví, energetiky a vývoje a implementace nových technologií. Do RD Rýmařov s. r. o. přichází z nižborské sklárny RÜCKL CRYSTAL a.s., kde od roku 2019 působil jako generální ředitel. Věnoval se zde zejména optimalizaci výroby a strategickému plánování. Dříve působil ve firmách, jako je FlowMont, AMMASSO STELLARE, BOR Biotechnology, ČKD Energy a dalších.

„V RD Rýmařov nacházím synergii svých zkušeností z oblasti stavebnictví a trvale udržitelného rozvoje. Miluji pokrok, dobrý design a moderní technologie i životní styl. Mým cílem je modernizovat naše domy tak, aby byly i nadále řemeslně kvalitní a díky inovacím přicházejícím s 21. stoletím poskytovaly zdravé, komfortní a zároveň i šetrné bydlení. RD Rýmařov čeká výrazný růst, ve kterém bude hrát klíčovou roli digitalizace a uvedení nových stavebních technologií, které vyvíjíme. Právě v tom vidím budoucnost rezidenční výstavby v Evropě, a RD Rýmařov v ní bude mít pevné místo,“ říká Přemysl Kotouček.

Přemysl Kotouček vystudoval Fakultu elektrotechniky a informatiky na Vysokém technickém učení v Brně. Miluje lyžování, potápění a adrenalinové sporty. Je velmi kosmopolitně založený a rád objevuje krásy jiných kultur a etnik.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Katastrofická politika turecké centrální banky

Názor
Zatímco většina centrálních bank zpřísňuje měnovou politiku v boji proti inflaci, Turecko se vydalo opačnou cestou. Na čtvrtečním zasedání turecká centrální banka snížila úrokové sazby o 200 bazických bodů na 16 procent.