PSN: Nový byt a hypotéka na jednom místě

Asi polovina kupujících si pořizuje nový byt na hypotéku. Zájem o hypotéky ještě podnítila pandemická krize, která přinesla také snížení úrokových sazeb. Přestože poslední měsíce úrokové sazby citelně rostou a hypotéky výrazně zdražují, stále představují efektivní způsob financování bydlení. V porovnání s mírou inflace vycházejí úrokové sazby pořád záporně.
BackYard Dejvice: Nový developerský projekt PSN. Ilustrační foto: PSN

Byty v Praze chybí, ale najít se dají

Praha se dlouhodobě potýká s nedostatkem bytů, poptávka zdaleka převyšuje nabídku. Přesto se nové byty v Praze najít dají… Spolehlivě si vždy vyberete v pestré nabídce rezidenčních projektů PSN. U PSN si také rovnou můžete zařídit i financování prostřednictvím výhodné hypotéky.

Výhodná hypotéka na dosah

Pokud hypotéku realizujete přímo s nákupem bytu, ušetříte čas i peníze. Získáte přístup k výhodnějším hypotečním sazbám a lepším podmínkám úvěru. Využít můžete i tzv. předhypoteční úvěr. Tím lze financovat novostavbu, která se teprve staví.

Novostavby i rekonstrukce

V aktuální nabídce PSN na vás čeká příjemná novostavba v lukrativní lokalitě Praha Vinohrady. Jako Vila dům Na Vinici nabídne 27 bytů o dispozicích 1+kk až 3+kk. Kolaudace je plánována na prosinec 2022, prodej bytů však již byl zahájen.

Právě nyní jsou v prodeji také nové byty projektu BackYard Dejvice, který harmonicky snoubí historické genius loci a moderní technologie. Celkem 40 exkluzivních jednotek o rozměrech od 13,9 m² do 52 m² a dispozicích 1+kk až 2+kk doplňuje dvorek s grill zónou, místy pro piknik i prostorem pro relax.

Rezidenční bydlení PSN reprezentuje také Pilcova rezidence na Palmovce nebo unikátní projekt luxusního loftového bydlení Vanguard Prague v Modřanech, který nemá v České republice obdoby. Cenově dostupnější byty zase nabízí projekty vbloku nebo Depo Grébovka. Nové byty PSN navíc v rámci akce získáte s bonusem až 500 tisíc na vybavení. Nenechte si to ujít!

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Daně se týkají i zaměstnanců

Poradna
Také si myslíte, že se daně týkají především podnikatelů, protože za zaměstnance všechno zařídí mzdová účtárna? To je omyl! A navíc vás může stát dost peněz, protože zaměstnavatel může ve vašem případě uplatnit jen takové daňové zvýhodnění, k němuž mu dodáte podklady. A ty zase budete zajišťovat jen v případě, že se o uplatňovaných výhodách předem dozvíte.