PSN pro majitele nemovitostí: Stabilní partner a jistota v době neklidu

Současná situace přináší mnoho změn. Právě nejistota, se kterou se potýkají trhy i lidská psychika, však posiluje význam důvěryhodné značky a spolehlivého partnera. Přes razantní zdražování a logistické potíže ve stavebnictví stabilitu stále skýtají nemovitosti. Stabilním hráčem na trhu nemovitostí je společnost PSN.
Pražský Metronom: ozdoba portfolia PSN. Ilustrační foto: PSN

Odvážné vize a nové akvizice

Portfolio PSN aktuálně čítá více než sedmdesát exkluzivních nemovitostí. Zdobí ho legendární Metronom, ikonický Tančící dům, Dům módy na Václavském náměstí nebo mrakodrap City Empiria na Pankráci. Pestré portfolio nedávno doplnil i rozsáhlý areál Innogy v Brně. Již loni ho obohatil výjimečný pozemek na místě bývalého komplexu Transgas v samém srdci Prahy, které by měl zaplnit multifunkční objekt zaměřený primárně na luxusní bydlení.

Ani v době neklidu PSN neustupuje ze svých odvážných plánů a vizí. V následujících pěti letech vystaví v Praze v celkem 25 projektech až 3 000 nových bytů. Do výstavby a rekonstrukce investuje přes 11 miliard korun. Další peníze má připravené na nové akvizice.

Bydlení Na Výšinách: Nový rezidenční projekt PSN na Letné. Ilustrační foto: PSN

31 let na trhu realit, nespočet proměn

Přes všechny turbulence na trhu realit nabízí společnost PSN stabilní zázemí pro všechny majitele, kteří zvažují prodej nemovitosti. Za 31 let působení na trhu realit nasbírala cenné zkušenosti, které s majiteli ochotně sdílí. Poznatky o trhu jsou totiž pro úspěšnost prodeje klíčové.

Tržní odhad ceny nemovitosti, rychlá platba, solidní jednání nebo komplexní a právní servis. To všechno majitelé najdou u PSN. Profesionální tým vyřeší i ty nejsložitější technické či právní případy. A co víc, dokáže si poradit i s náročnou rekonstrukcí a revitalizací, aby naplnil potenciál každé nemovitosti.

Bydlení Na Výšinách: Nový rezidenční projekt PSN na Letné. Ilustrační foto: PSN

Profesionalita a akceschopnost jsou pro PSN typické. Důkazem jsou realizované projekty, stejně jako ty aktuální, například Rezidence U Sv. Štěpána. V souboru tří měšťanských domů na Novém Městě pražském se mísí gotická majestátnost, klasicistní elegance i novorenesanční noblesa. Rezidence U Sv. Štěpána obnovuje krásu a historické kouzlo domů, navíc v mistrné kombinaci s moderními materiály a technologiemi. Renomovaní architekti v režii PSN prostřednictvím důmyslné rekonstrukce zajistí v celkem 42 luxusních bytech rezidence nejvyšší standardy bydlení.

Další proměny PSN reprezentuje aktuálně také Bydlení Na Výšinách. Skvostný secesní dům na Letné poskytne po rekonstrukci celkem 18 bytových jednotek s úchvatnými výhledy. Název Bydlení Na Výšinách ostatně hovoří sám za sebe. Fascinující výhledy charakterizují i projekt luxusního loftového bydlení Vanguard Prague v Modřanech, unikátní proměnu bývalé fabriky na letecké přístroje.

Stane se i Váš dům jedním z těch, které se s PSN probouzí k životu? Udělejte první krok, obraťte se na PSN.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Proč se zapsat do registru dárců kostní dřeně?

Každoročně onemocní v naší zemi stovky lidí včetně malých dětí leukémií, zhoubnými nádory, či těžkými útlumy krvetvorby a dalšími vážnými nemocemi, které jsou léčitelné pouze transplantací kostní dřeně. Bohužel v …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB