Richard Hogg v Cushman & Wakefield povýšil

Personálie
Richard Hogg, partner v realitně-poradenské společnosti Cushman & Wakefield, byl jmenován vedoucím týmu oceňování nemovitostí a poradenských služeb pro region CEE. Redakci o tom informovala šéfka marketingu a komunikace firmy Michaela Šedlbauerová.
Richard Hogg je ve společnosti Cushman & Wakefield novým vedoucím oddělení oceňování a poradenství v České republice a na Slovensku. Foto: Cushman & Wakefield

Richard Hogg působí na středoevropském realitním trhu od roku 1999, od roku 2007 vede tým oceňování a poradenství Cushman & Wakefield v České republice. V poslední době se zaměřuje především na řízení a koordinaci klíčových zakázek v oblasti oceňování v regionu CEE.

V nové roli bude Hogg v úzké spolupráci s vedoucími oceňování a poradenství v jednotlivých zemích dále rozvíjet poskytované služby. Je oceňovatelem regulovaným RICS a držitelem certifikátu HypZert Mortgage Lending Value s oprávněním poskytovat ocenění na bázi zadlužitelné hodnoty.

PSALI JSME:
Miloš Lužajić se stal partnerem v Cushman & Wakefield

Hogg Vystudoval Nottingham Trent University, poté řadu let pracoval v hotelovém týmu společnosti ve Velké Británii. V roce 1999 začal pracovat v Cushman & Wakefield v Londýně. Později přešel do kanceláře Cushman & Wakefield v ČR. Od roku 2011 je také partnerem společnosti.

Společnost Cushman & Wakefield je předním světovým poskytovatelem realitních služeb pro nájemce i vlastníky nemovitostí. Zaměstnává přibližně 52 000 lidí ve 400 pobočkách v 60 zemích světa. V roce 2022 dosáhly příjmy společnosti 10,1 miliardy dolarů, a to díky aktivitám v oblasti správy budov, nemovitostí a projektů, pronájmu, investičních trhů, oceňování nemovitostí a dalších služeb.

PSALI JSME:
Eva Lovětínská se stala partnerkou v Cushman & Wakefield

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB