Savills posiluje oddělení stavebního a projektového poradenství

Tým Savills informoval portál Finanční a ekonomické informace (faei.cz), že ve svých řadách přivítal nové tváře. Do oddělení Building & Project Consultancy (stavební a projektové poradenství – pozn. red.) přicházejí Martin Solár a Lucie Kratochvílová.
Tým Stavebního a projektového poradenství Savills, poskytující služby v oblasti výstavby a projektového managementu, posílí Martin Solár a Lucie Kratochvílová. Foto: Savills

Martin Solár zaujme pozici Associate, Senior Project Manager (mladší seniorní projektový manažer – pozn. red.). Je zkušeným odborníkem v oblasti projektového řízení a technical due diligence průmyslových a retailových projektů (aktivity, které zkoumají technické náležitosti společnosti před podepsáním obchodní smlouvy – pozn. red.).

Posílí oddělení díky zkušenostem, které získal u developera průmyslových nemovitostí Panattoni, kde se podílel na všech fázích projektů od akvizičního procesu až po finální dodávku, včetně povolování, výběrových řízení a koordinace fáze výstavby.

Působil také ve společnosti Sentient, kde vytvářel posudky technical due diligence a koordinoval retailové a průmyslové projekty včetně řízení nákladů. Martin Solár vystudoval Chalmers University of Technology v Göteborgu a Slovenskou technickou univerzitu v Bratislavě.

Lucie Kratochvílová. Foto: Savills

Lucie Kratochvílová nastupuje na pozici Junior Cost & Project Manager (juniorní manažer pro projektové a cenové řízení – pozn. red.). Do Savills přichází ze společnosti Let‘s build, která zajišťuje projektové a architektonické služby ve stavebnictví.

Do týmu přináší zkušenosti z oblasti plánování a řízení stavebních projektů od tvorby rozpočtů, plánování harmonogramu, koordinace subdodavatelů a monitoringu průběhu projektů. Vystudovala Vysokou školu technickou a ekonomickou v Českých Budějovicích obor konstrukce staveb.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB