Sberbank darovala školákům počítače

Sberbank darovala Základní škole a Mateřské škole Kroměříž, F. Vančury, která vzdělává děti a žáky s mentálním postižením včetně souběžného postižení více vadami nebo autismem, šest počítačů s monitory a příslušenstvím. Děti je využijí při výuce a vzdělávacích programech.
Počítače předal šéf komunikace Sberbank, Jan Hainz, paní ředitelce Základní školy a Mateřské školy Kroměříž, F. Vančury, Ludmile Kočí. Foto: Sberbank

„Jsem rád, že jsme mohli škole pomoci a předat dětem k výuce počítače. Vážím si úsilí a nadšení pedagogů, kteří se rozhodli pomáhat znevýhodněným dětem k dosažení co nejvyššího vzdělání a uplatnění v budoucím pracovním životě, což se jim daří. Je to náročná práce, která má skutečný smysl. Snad jim k tomu poslání trochou přispějeme,“ oceňuje práci učitelského sboru Jan Hainz, šéf komunikace Sberbank.

„Děkuji Sberbank za vnímání světa kolem sebe. Naši žáci jsou velmi šikovní při práci na počítači. Darované počítače využijeme především na vzdělávací programy, které jsou přímo zacílené na učivo dle učebního plánu jednotlivých ročníků. Odpoledne budou k dispozici i pedagogům na přípravu výuky,“ popsala využití ředitelka školy, Ludmila Kočí.

Sberbank CZ dlouhodobě rozvíjí společensky zodpovědné podnikání. Spravuje vlastní nadační fond, podporuje dobrovolnictví zaměstnanců, podílí se na ochraně životního prostředí a obnově krajiny, finančně pomáhá veřejně prospěšným projektům.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Pašerákem při návratu z dovolené

Poradna
Navštěvujete při návratu do vlasti na letišti duty free shop? Je k tomu několik důvodů. Nákupem beze cla, tedy oproti běžnému obchodu se slevou, si zkrátíte čekání. Zbavíte se zbytků cizí měny, kterou si z exotické dovolené nechcete vozit domů. A do třetice – nakoupenými potravinami si zpestříte dlouhé cestování letadlem, kde od posádky zdarma dostanete nejvýš pohárek vody.