Banka Sberbank oznámila, že snižuje úrokové sazby spotřebitelských úvěrů a přichází s RPSN od 4,99 procentazdroj: Reprofoto: firmy.cz

Sberbank zvýhodňuje FÉR půjčku. Je online a bez poplatků

Banka Sberbank oznámila, že snižuje úrokové sazby spotřebitelských úvěrů a přichází s RPSN od 4,99 procenta. K tomu banka klientům garantuje výhodnější sazbu po celou dobu splácení. Zatraktivňuje tak dále své FÉR půjčky, které byly loni vybrány veřejností jako Nejlepší finanční produkt roku 2016, informuje banka ve své tiskové zprávě.

Půjčka je bez poplatků a Sberbank ji umožňuje jednoduše sjednat online. Ke každé FÉR půjčce navíc klient získává garanci výhodnější sazby. „Pokud klient během splácení dostane lepší nabídku od konkurence, tak Sberbank CZ sazbu srovná nebo ještě sníží,“ říká Jiří Antoš, člen představenstva a Chief Retail Officer.

Minimální výše RPSN, od které jsou spotřebitelské úvěry poskytovány, je 4,99 %. Úroková sazba, kterou klient získá u FÉR půjčky a FÉR konsolidace, je finální a nemá žádné skryté podmínky. „FÉR půjčka je klienty oblíbeným produktem právě díky jasným podmínkám,“ vysvětluje Antoš letošní rekordní objem poskytnutých spotřebitelských půjček.

Sberbank jako jedna z mála bank na českém trhu klientům nabízí transparentní úrokové sazby. Pro klienta to znamená, že vždy ví, jaká sazba náleží jeho požadované výši úvěru a délce splatnosti dřív, než bance sdělí jakékoliv osobní údaje.

„Každý klient tak ví přesnou úrokovou sazbu k požadované výši půjčky. Tento přístup Sberbank platí pro všechny klienty a výše úvěrů,“ doplňuje výhody FÉR půjček manažerka retailových produktů Gabriela Brůhová: „Většina konkurenčních poskytovatelů úvěrů sděluje výši úrokové sazby až po předání všech osobních klientských údajů na základě interního hodnocení. Tyto finální klientské sazby se tak mohou od marketingových „od“ dost podstatně lišit.“

(red)

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *