bool(false)

Sberbank zvýhodňuje FÉR půjčku. Je online a bez poplatků

Banka Sberbank oznámila, že snižuje úrokové sazby spotřebitelských úvěrů a přichází s RPSN od 4,99 procenta. K tomu banka klientům garantuje výhodnější sazbu po celou dobu splácení. Zatraktivňuje tak dále své FÉR půjčky, které byly loni vybrány veřejností jako Nejlepší finanční produkt roku 2016, informuje banka ve své tiskové zprávě.

Banka Sberbank oznámila, že snižuje úrokové sazby spotřebitelských úvěrů a přichází s RPSN od 4,99 procenta. Foto: firmy.cz

Půjčka je bez poplatků a Sberbank ji umožňuje jednoduše sjednat online. Ke každé FÉR půjčce navíc klient získává garanci výhodnější sazby. „Pokud klient během splácení dostane lepší nabídku od konkurence, tak Sberbank CZ sazbu srovná nebo ještě sníží,“ říká Jiří Antoš, člen představenstva a Chief Retail Officer.

Minimální výše RPSN, od které jsou spotřebitelské úvěry poskytovány, je 4,99 %. Úroková sazba, kterou klient získá u FÉR půjčky a FÉR konsolidace, je finální a nemá žádné skryté podmínky. „FÉR půjčka je klienty oblíbeným produktem právě díky jasným podmínkám,“ vysvětluje Antoš letošní rekordní objem poskytnutých spotřebitelských půjček.

Sberbank jako jedna z mála bank na českém trhu klientům nabízí transparentní úrokové sazby. Pro klienta to znamená, že vždy ví, jaká sazba náleží jeho požadované výši úvěru a délce splatnosti dřív, než bance sdělí jakékoliv osobní údaje.

„Každý klient tak ví přesnou úrokovou sazbu k požadované výši půjčky. Tento přístup Sberbank platí pro všechny klienty a výše úvěrů,“ doplňuje výhody FÉR půjček manažerka retailových produktů Gabriela Brůhová: „Většina konkurenčních poskytovatelů úvěrů sděluje výši úrokové sazby až po předání všech osobních klientských údajů na základě interního hodnocení. Tyto finální klientské sazby se tak mohou od marketingových „od“ dost podstatně lišit.“

Sdílet:
{{ comments.toggle_text }}

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Finance

Nejčtenější

Brigádníky nenaláká ani 150 korun na hodinu

Firmy už od konce dubna hledají brigádníky na nadcházející letní měsíce. Jenže zájem je malý, klesá. Lidé, kteří mají přece jen o brigády zájem, nedokáží zdaleka pokrýt všechna volná pracovní místa. Podle údajů …

U syndromu vyhoření platí, že nic na světě nevznikne náhle

Rozhovor
Syndrom vyhoření může postihnout každého. Podle lektorky společnosti 1. VOX a cvičitelky Pavly Svobodové nerozhoduje ani věk, ani povolání či pohlaví. „Na svých seminářích jsem se setkala s úspěšnými byznysmeny, s lidmi bez zaměstnání, ale i s lidmi velmi mladými a na první pohled zcela bezstarostnými, kteří syndromem vyhoření prošli,“ říká.
Rolovat nahoru