Skupina Volarik Capital uzavřela kontrakt s čínskou firmou HG TECH. Má výhradní zastoupení na prodej laserové technologie pro evropský trh

Skupina Volarik Capital, v čele s předsedou správní rady Mikem Volaříkem, uzavřela kontrakt s čínskou firmou HG TECH.  S Čínou obchoduje poprvé v historii.

Předseda správní rady Volarik Capital Mike Volařík, výkonný ředitel Bottling Printing a člen Volarik Capital Kamil Suchánek, výkonný ředitel rumunské pobočky a člen Volarik Capital Marek Unatinszki a obchodní ředitel Miroslav Pekárek, se vydali do Číny, aby podepsali kontrakt o exkluzivním zastoupení prodeje značících, řezacích a svářecích laserů. „Získali jsme výhradní zastoupení pro evropský trh. Nyní budeme tuto firmu zastupovat, propagovat a nabízet jejich produkty,“ řekl Kamil Suchánek, výkonný ředitel Bottling Printing, která spadá pod společnost Volarik Capital.

„Chtěli jsme rozšířit portfolio laserové technologie a hledali jsme možnosti. Společnost jsme oslovili a vyhodnotili nás jako nejvhodnějšího dodavatele jejich technologií na evropském trhu,“ vysvětluje Suchánek.

„Třetí prosinec byl pro naši společnost velmi významným dnem. Zastoupení nyní máme pro Českou republiku, Slovensko a Rumunsko,“ řekl předseda správní rady Volarik Capital, který kontrakt podepsal přímo s prezidentem společnosti HG TECH Dengem Jiakem.

K podpisu došlo v sídle společnosti HG TECH ve Wuhanu v Číně. Společnost, která čítá téměř 5000 zaměstnanců, se zabývá laserovou technologií už od roku 1971 a patří mezi světovou špičku ve svém oboru. Firma má vlastní vývojové středisko, univerzitu a dlouholeté zkušenosti v této oblasti. Skupina Volarik Capital s ní plánuje spolupracovat dlouhodobě.

„Z toho důvodu jsme před časem založili společnost Žluté lasery, která se zaměřuje právě na prodej svářecích a řezacích laserů. Věříme, že se budeme úspěšně etablovat na všech našich trzích,“ řekl výkonný ředitel Bottling Printing Kamil Suchánek.

Volarik Capital již nyní spolupracuje na několika projektech významných firem v Česku a Rumunsku a podařilo se jí uzavřít první obchody s touto novou značkou. Pro skupinu Volarik Capital smlouva znamená nové příležitosti, které mohou významně zvýšit obrat jejího člena, společnosti Bottling Printing.

Skupinu Volarik Capital založil v roce 2016 Mike Volařík. Kromě společnosti Bottling Printing, do ní patří i hotel Volarik, apartmány Volarik, Volarik Capital Real Estate a Volarik Wine Investment. Společnost investuje jak v Česku, tak i v zahraničí.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Novým generálním ředitelem Arval CZ je Aleš Polák

Od letošního července přijal výzvu v podobě funkce nového generálního ředitele Arval CZ Aleš Polák. Pro Arval pracuje již od roku 2010. Osm let strávil v pražské pobočce na pozici Operations Director, odkud se …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru