Společnost BILLA podpořila charitativní běh hokejové Sparty

Obchodní řetězec BILLA, generální partner HC Sparta Praha, se na konci srpna zúčastnil charitativní akce Sparťanská pětka. V letošním ročníku zajistil občerstvení běžcům, a také dopomohl vybrat potřebnou částku pro onkologicky nemocného Jakuba.
Společnost BILLA podpořila charitativní běh hokejové Sparty. Foto: Billa

V pražském parku Stromovka se na konci srpna letos konal už třetí ročník charitativního běhu Sparťanská pětka. Společnost BILLA se do akce opět zapojila. Jako generální partner hokejového klubu HC Sparta Praha, pod jehož záštitou se běh koná, pomohla organizátorům připravit zdravé občerstvení pro všechny běžce, kterých se do závodu letos přihlásilo celkem 434. Charitativního běhu se zúčastnili také zaměstnanci společnosti BILLA, aby podpořili dobrou věc.

V posledním běhu Sparťanské pětky se podařilo vybrat celkem 137 028 Kč. Jednalo se o rekordní sumu, která se vybrala právě díky velkému množství registrací a partnerům sparťanského klubu. Částka putovala na léčbu akutní leukémie malého Jakuba. „Ze závodu jsme moc nadšení a opravdu dojatí z vybrané částky. Moc děkujeme Spartě i všem zúčastněným běžcům,“ vzkázala maminka nemocného Jakuba. Po závodě a předání šeku malému Jakubovi následovala autogramiáda sparťanských hokejistů.

„BILLA je dlouhodobě velmi aktivní v CSR projektech hokejové Sparty. Pandemie koronaviru nám omezila spolupráci v rámci projektu Sparťanská krev, nicméně v charitativním běhu v prostředí pražské Stromovky nás už nezastavila. Radost z podpory všech charitativních akcí, které Sparta pořádá, je pro nás nevyčíslitelná,“ řekla Dana Bratánková, manažerka korporátní komunikace BILLA ČR.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Sberbank podpořila Běh dobré vůle

Sberbank se dlouhodobě věnuje podpoře charitativních projektů i zdravého životního stylu. Ideálním spojením obojího tak byl Běh dobré vůle Nadace Olgy Havlové. Účastnilo se ho 32 zaměstnanců banky v čele s generální …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB