Společnost British American Tobacco se vrací do formule 1 jako partner stáje McLaren

Společnost British American Tobacco (BAT) dnes oznámila uzavření globálního partnerství se stájí McLaren, které bude založeno na spolupráci v pokročilých technologiích a inovacích.
Ilustrační reprofoto: mclaren.com

Víceleté partnerství klade důraz na oblast „transformace tabáku“ zaměřenou na portfolio produktů s potenciálně sníženým rizikem. V rámci dohody bude BAT úzce spolupracovat s McLaren Applied Technologies a sdílet technologické know-how v oblasti baterií, moderních materiálů a designu.

Cílem BAT v oblasti „transformace tabáku“ je poskytovat zákazníkům méně rizikové možnosti konzumace tabáku a nikotinu. Tímto partnerstvím získává společnost BAT platformu pro urychlení této cesty a potvrzuje svůj závazek snižovat zdravotní dopady konzumace tabáku.

Partnerství sdružuje dvě firmy se společnou vášní pro technologie, inovace a design a zároveň s jasnou touhou podporovat ve svém podnikání smysluplné změny.

Jako globální partner týmu McLaren formule 1 bude mít BAT v průběhu sezóny zajištěnou vizibilitu na vozech i mimo ně, a to v souladu s platnými předpisy a legislativou. Nová platforma společnosti BAT „A Better Tomorrow“ bude uvedena 14. února v rámci představení vozů McLaren pro sezónu 2019.

V souvislosti s partnerstvím marketingový ředitel společnosti BAT Kingsley Wheaton uvedl: „Jsme nadšení z nové spolupráce, která nám umožňuje urychlit tempo změn a inovací. Poskytuje nám skutečně globální platformu, díky níž budeme moci zvyšovat povědomí o našich produktech s potenciálně sníženým rizikem, jako jsou značky Vype, Vuse a glo. Tyto inovativní technologie vytváří „lepší zítřky“ pro naše zákazníky po celém světě.“

Zak Brown, výkonný ředitel společnosti McLaren Racing, ke spolupráci uvedl: „Vítáme BAT v týmu McLarenu a podporujeme jejich ambici přinášet smysluplné a trvalé změny prostřednictvím inovací. Transformační program společnosti BAT je pro toto partnerství stěžejní a my budeme s BAT velmi rádi sdílet naše zkušenosti a odborné znalosti, abychom celý proces urychlili.“

British American Tobacco v České republice loni v září uvedla na trh novinku v kategorii produktů s pokročilou technologií zahřívání tabáku nesoucí název glo (www.myglo.cz). BAT předpokládá, že do roku 2030 mohou mít nahřívané tabákové výrobky až třetinový podíl na trhu.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Milujeme hrady a zámky. Návštěvnost je famózní

Názor
Návštěvníci, ti z tuzemska i ze zahraničí, mají rádi naše hrady a zámky. Historie v nich zhmotněná je jako magnet. Návštěvnost je famózní. Hradní správci, většinou mladší a nadšení lidé, zároveň do středověkých ochozů a věží vnesli marketing. Rozdělí i zříceninu na okruhy, vyšperkují je projekcemi nebo divadlem a pak tam rodina za víkend nechá i tisíce korun.

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru