Společnost dm startuje novou pomoc pro potřebné z Ukrajiny

Společnost dm drogerie markt pokračuje v pomoci lidem zasaženým válkou na Ukrajině a nově umožňuje přispět i svým zákazníkům. Ve všech prodejnách dm mohou zájemci zakoupit virtuální balíček produktů, který dm přetaví v reálnou pomoc. Potřebné zboží poté doručí České federaci potravinových bank. Produkty poputují přímo potřebným lidem, kteří našli útočiště před válkou v České republice.
Společnost dm drogerie markt již poskytla materiální pomoc potřebným na Ukrajině. Poslala do válkou zasažených míst základní hygienické potřeby pro děti i dospělé, dětskou výživu a trvanlivé potraviny. Ilustrační foto: Pixabay.com

„Společnost dm drogerie startuje novou pomocnou aktivitu na podporu lidí, kteří v Česku hledají bezpečí před válkou na Ukrajině. Od středy 16. března 2022 nabízí zákazníkům možnost darovat potřebným virtuální balíček produktů v hodnotě 100 Kč, 200 Kč nebo 300 Kč. Balíčky je možné zakoupit na pokladně všech prodejen dm v České republice. Celý výtěžek této aktivity, přirozeně bez nároku na marži obchodníka, promění společnost dm drogerie markt v produkty, které ukrajinští občané prchající před válkou aktuálně potřebují. Spolupráce je koordinována s Českou federací potravinových bank, díky čemuž je zajištěno, že se pomoc dostane přímo k postiženým rodinám i jednotlivcům. Události na Ukrajině nás velice zasáhly a soucítíme s jejími obyvateli, kteří nyní prožívají nezměrné utrpení. Cílem akce je zajistit pomoc přímo lidem, kteří u nás nacházejí bezpečné zázemí před válečným konfliktem ve své vlasti,“ uvedl Jiří Peroutka, manažer komunikace dm drogerie markt.

Společnost dm drogerie markt již poskytla materiální pomoc potřebným na Ukrajině, a to v celkové hodnotě 1 239 470 Kč. Prostřednictvím neziskové organizace Člověk v tísni poslala do válkou zasažených míst základní hygienické potřeby pro děti i dospělé, dětskou výživu a trvanlivé potraviny na 46 paletách.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

9 způsobů, jak ochránit své úspory před inflací

Každý si říká, jestli je rozumné začít investovat teď v době začínající krize, kdy všechny aktiva klesají. Přitom čekání na lepší chvíli, je to nejhorší, co můžete při investování udělat.

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Michael Žantovský: „Velká hra se bude odehrávat v jihovýchodní Asii“

Rozhovor
Uspořádání po světové a studené válce je pryč. „Myslím si, že je zřejmé, že až, jak doufám, skončí to poslední Putinovo vojenské dobrodružství katastrofou nebo přinejmenším neúspěchem pro Rusko, tak oblast, kde se bude odehrávat to, čemu diplomati říkají velká hra, tak to je přesně oblast Jihovýchodní Asie,“ říká v rozhovoru Michael Žantovský.