Společnosti PayPal a Mastercard globálně rozšiřují svou spolupráci

Společnosti PayPal (NASDAQ: PYPL) a Mastercard (NYSE: MA) oznámily významné rozšíření svého dlouholetého partnerství, které nyní zahrnuje Evropu (včetně České republiky), Kanadu, Latinskou Ameriku, Karibik, Střední východ a Afriku. Poskytuje tak zákazníkům větší výběr, optimalizuje zkušenosti spotřebitelů a činí z Mastercard zřetelnou možnost platby v rámci účtu PayPal na celém světě. S ohledem na přidání uvedených trhů a na nedávné rozšíření partnerství v USA a oblasti Asie a Tichomoří nyní společnosti PayPal a Mastercard dosáhly skutečně globální dohody.

Podobně jako dřívější dohody i tato globální expanze vytvoří celou řadu společných růstových příležitostí, které posunou společnou vizi společností PayPal a Mastercard směrem k širšímu výběru a flexibilitě spotřebitelů z hlediska správy a převodů peněz.

  • Mastercard se bude prezentovat jako zřetelná a rovnocenná možnost platby v rámci peněženky PayPal Wallet. Karty Mastercard a jejich vystavitelé tak budou pro spotřebitele snadno identifikovatelné při provádění transakcí. Spotřebitelé také uvidí známé digitální vyobrazení své karty Mastercard od zvoleného vystavitele. Spotřebitelé si také budou moci zvolit Mastercard jako svůj výchozí způsoby platby pro rychlejší a jednodušší nakupování.
  • Společnosti PayPal a Mastercard budou spolupracovat na využití nových technologií Mastercard pro platební tok, a poskytnou tak vyšší hodnotu držitelům karet Mastercard, finančním institucím i zákazníkům společnosti PayPal. Díky spolupráci s bankovními partnery společnosti Mastercard budou moci spotřebitelé jednoduše přidávat své karty Mastercard do svého účtu PayPal přímo z bankovních aplikací.
  • PayPal získá příležitost zvýšit svou přítomnost na prodejních místech prostřednictvím využití služeb tokenizace od společnosti Mastercard. Umožní tak svým zákazníkům používání tokenizovaných karet Mastercard v peněžence PayPal Wallet pro platby v obchodech na celosvětově více než 6,5 milionech prodejních míst podporujících bezkontaktní platby. Spotřebitelé budou také moci rychle vybírat hotovost ze svých účtů PayPal prostřednictvím debetních karet Mastercard.
  • Obchodníkům, kteří zpracovávají platby prostřednictvím společnosti Braintree, se bude prezentovat jako možnosti platby Masterpass, a to nejen v USA a oblasti Asie a Tichomoří, ale nově i v Evropě, Latinské Americe, Karibiku, na Středním východě a v Africe. Tito obchodníci získají výhody širšího výběru a budou moci snadno integrovat Masterpass do svého prodejního prostředí, tak aby spotřebitelům mohli nabízet vyšší uživatelský komfort.

„Dnešní oznámení představuje nejnovější článek v našem mimořádném partnerství se společností Mastercard,“ říká Gary Marino, Chief Commercial Officer ve společnosti PayPal. „Očekáváme, že společně umožníme rychlejší celosvětové zavedení digitálních plateb, zlepšíme komfort při platbách online, v aplikacích i kamenných obchodech a poskytneme milionům spotřebitelů možnost jednoduché správy a převodu jejich peněz.“

„Lidé dobře znají značku Mastercard a důvěřují jí při platbách ve fyzickém i digitálním světě,“ uvádí Ann Cairns, President International ve společnosti Mastercard. „Naše rozšířené partnerství se společností PayPal potvrzuje náš závazek poskytovat miliardám držitelům platebních karet na celém světě jednoduché, rychlé a bezpečné možnosti platby bez ohledu na zařízení a prodejní kanál, tak jak to očekávají od společnosti Mastercard.“

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Tipy na dárky, které pomáhají. Jaké jsou mezi Čechy nejoblíbenější?

Dárky, které pomáhají potřebným, jsou mezi Čechy čím dál tím oblíbenější. Nabízí totiž netradiční způsob, jak obdarovat blízké a zároveň udělat dobrý skutek. Koupí dárkového certifikátu lidé ročně přispějí až statisíce korun na pomoc lidem v nouzi doma i v zahraničí.

Zaměstnanci Sberbank splnili více než 300 vánočních přání

Zaměstnanci Sberbank plní vánoční přání dětem a seniorům. Klientům domovů seniorů či dětem pobývajícím v dětských domech nakoupili přes 300 dárků, o které si napsali Ježíškovi. Na Štědrý večer si tak ti mladší rozbalí vytouženou panenku, auto na ovládání, dřevěné kostky nebo stavebnici, ti starší pak pěknou …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Část domácností se řítí do finanční propasti

Hospodaření některých českých domácností je dlouhodobě jen těžko udržitelné. Ačkoli se majetková a finanční situace za poslední dvě dekády celkově zvedla, je tu i jeden hodně rizikový faktor: v porovnání s výší mezd …

Měli by mít Češi na trhu práce přednost? V Česku už pracuje přes půl milionu cizinců

Analýza
Nadprůměrně pozitivní ekonomický vývoj Česka a vysoká životní úroveň, která je na obdobné té v západoevropských zemích. To jsou lákadla pro kvalifikované pracovní síly ze zemí severní, západní a jižní Evropy. Od našeho vstupu do EU v roce 2004 v Česku značně přibylo zaměstnaných cizinců z ekonomicky vyspělejších evropských zemí – za prací k nám přišlo 25 tisíc nových pracovníků.

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru