Sport je jenom jeden

Ve středu 5. dubna 2023 se uskutečnilo předávání cen Českého paralympijského výboru. V rámci slavnostního galavečera byly oceněny nejlepší výkony v parasportu za rok 2022.
Cenu za objev roku si za svoje mimořádné výkony na domácí i mezinárodní úrovni v roce 2022 odnesla cyklistka Pavlína Vejvodová. Foto: Český svaz cyklistiky, ČPV, FotoMalý

Na galavečeru spojeném s předáváním cen Českého paralympijského výboru (ČPV) se každoročně setkávají významné osobnosti, podporovatelé a nadšenci českého para sportu. JYSK měl jako jeden z partnerů i letos tu čest být na vyhlášení ČPV nejen přítomný, ale zároveň i jednu z cen předat.

V rámci slavnostního večera byly oceněny nejlepší parasportovní výkony, přičemž absolutním vítězem se stal mistr světa v plavání Arnošt Petráček. Kromě top sedmičky byly vyhlášeny i doplňující kategorie, kterými jsou: kolektiv roku, mimořádný parasportovní výkon, cena za přínos parasportu a objev roku.

Cenu za objev roku si za svoje mimořádné výkony na domácí i mezinárodní úrovni v roce 2022 odnesla cyklistka Pavlína Vejvodová. Toto ocenění jí jménem společnosti JYSK spolu s dárkovou kartou předala manažerka pro komunikaci společnosti JYSK Česká republika a Slovensko, Zuzana Rafajlovič.

Ocenění těší a motivuje

Po úspěších v loňském roce, kdy Pavlína Vejvodová vybojovala zlato na světovém poháru v Belgii a stříbro na mistrovství Evropy v Horním Rakousku, se momentálně připravuje na letošní sezónu.

„Jako všichni bych chtěla vyhrát, to samozřejmě, ale takový reálný očekávaní je dojít do cíle. Musím být skromná, ono to nějak dopadne, ale ten cíl, když se povede, ten vidím ráda,“ říká cyklistka Pavlína Vejvodová.

Ocenění Objev roku ji překvapilo. „Byla jsem překvapená a potěšená. A nejen, že to těší, ono to i motivuje. Tohle je krásná akce, a abych se sem podívala i nějaký další rok, nutí mě to jít dál,“ říká Pavlína o galavečeru ČPV.

Sponzorství

Společnost JYSK chce pozitivně přispívat společnosti. Proto zachováváme dlouhodobou tradici spolupráce s nevládními organizacemi a podporujeme přispívání na dobrou věc. Naše hlavní sponzorská činnost se týká právě sportu pro zdravotně postižené, dánské sportovce podporujeme již od roku 1989.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Daňová škatulata: Od ledna zdraží (skoro) vše

Poradna
Poslanci a následně senátoři schválili novely zákonů, které jsou nezbytné k tomu, aby vstoupil v platnost tzv. konsolidační balíček, představený letos v květnu. Oproti jarním návrhům došlo k několika dílčím změnám, avšak podstata zůstává stejná – od ledna si sáhne hlouběji do peněženky úplně každý. Jakého zboží se nová opatření týkají?