SSI Group povyšuje své klíčové manažery. Většina z nich působí ve firmě již více než 10 let

SSI Group poskytuje již více než 30 let komplexní služby v oblasti integrovaného facility managementu. Před čtyřmi lety svůj záběr rozšířili o segment energetiky, kde svou pozici upevnili v loňském roce akvizicí majoritního podílu ve společnosti DEMP Holding.
Václav Elman bude zastávat novou pozici generálního ředitele SSI Group. Foto: SSI Group

SSI Group zaměstnává více než 3 000 lidí a její portfolio tvoří několik stovek objektů po celé České a Slovenské republice. S růstem společnosti přichází také k dílčím změnám ve struktuře a povýšení dlouholetých členů managementu. Pro tuto rodinnou společnost je totiž charakteristické, že si svůj top management postupně buduje od nižších pozic.

Radek Škrabal, dosavadní provozní ředitel, nahrazuje na pozici výkonného ředitele Václava Elmana, který tuto pozici zastával od roku 2017. Václav Elman bude zastávat novou pozici generálního ředitele SSI Group, kdy nově převezme také odpovědnost za řízení společností poskytujících služby v oblasti energetiky a bude se věnovat novým akvizicím v rámci SSI Group.

Radek Škrabal působí v SSI Group od roku 2005, kdy nastoupil jako projektový manažer a prošel postupně pozicemi area manažer, provozní ředitel, až na současnou pozici výkonného ředitele.

Změny se udály také v rámci obchodního oddělení, kde Tomáš Nedvídek nahradil Ondřeje Marečka na pozici obchodního ředitele. Ondřej Mareček bude nově odpovědný za obchodní rozvoj skupiny společností SSI Group z pozice International Business Director.

Tomáš Nedvídek prošel v SSI Group asi největším kariérním posunem. Do společnosti nastoupil v roce 2010 jako pracovník ostrahy v obchodním centru. Postupně se vypracoval až na pozici area manažera, ze které v roce 2019 přestoupil do obchodního oddělení na pozici obchodního manažera.

Ondřej Mareček pak nastoupil do společnosti SSI Group v roce 2009 jako area manažer, následoval post obchodního manažera a poté obchodního ředitele.

„Od uvedených změn očekáváme úspěšné naplnění dlouhodobé strategie SSI Group, kterou je trvalý, udržitelný růst a neustálé rozšiřování portfolia služeb pro naše stávající i budoucí obchodní partnery,“ komentuje změny Jan Vodrážka, majitel SSI Group a dodává: „Nové pozice a úprava řídící struktury firmy jsou přirozeným vývojem života naší rodinné firmy, kterou se snažíme rozvíjet takovým způsobem, aby si co nejvíce udržela atmosféru a entusiasmus, kterou jsme do ní před lety vložili. Věříme, že jedině tak dokážeme dělat věci jinak a lépe, než ostatní.“

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Koloběžka DEN 2022 – Rozjeďte to s námi i letos!

Již šestý ročník akce Koloběžka DEN se bude konat v neděli 25. září na Výstavišti Praha-Holešovice. Uplynulé ročníky měly skvělý ohlas a my věříme, že i letošní ročník nadchne nejen profesionální a rekreační …

Alexandra Tomášková je novou CEO JRD Development

Novou CEO divize JRD Development je od letošního září Alexandra Tomášková, dosavadní generální ředitelka divize JRD Land. Nadále tak bude působit na obou postech. Funkci přebírá od Martina Svobody, který bude …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB