Stock Plzeň-Božkov se stává výhradním distributorem značky Fentimans pro Česko a Slovensko

Společnost Stock Plzeň-Božkov, lídr a jednička na trhu v oblasti destilátů, se ke konci loňského roku stala výhradním distributorem celosvětově oblíbené značky Fentimans, a to jak pro český, tak i slovenský trh. Oficiální začátek spolupráce bude zahrnovat veškeré prodejní kanály.
Fentimans je oceňovanou jedničkou v sycených nealkoholických nápojích, která se těší velké oblibě již od roku 1905. Ilustrační foto: Fentimans

Jan Havlis, generální ředitel společnosti Stock Plzeň-Božkov, k nově navázané spolupráci se značkou Fentimans doplňuje: „Těší nás, že se od listopadu stáváme výhradním distributorem značky Fentimans pro české a slovenské spotřebitele. Společnost ve svém širokém portfoliu prémiových produktů nabízí bohaté možnosti mixability nejen s našimi distribuovanými značkami, ale i lokálními produkty, se kterými bychom chtěli produkty Fentimans párovat. Produkty Fentimans jsou oblíbené po celém světě a spotřebitelé na nich oceňují jejich vysokou kvalitu, atraktivitu a nepřeberné možnosti mixování skvělých prémiových koktejlů, takže máme velkou radost z toho, že pro Česko a Slovensko ji nyní budeme distribuovat právě my.“

Fentimans je oceňovanou jedničkou v sycených nealkoholických nápojích, která se těší velké oblibě již od roku 1905. Její produkty jsou nabízené v nejlepších barech a restauracích světa. Prémiové nápoje jsou vyráběny unikátní metodou Botanical Brewing, která garantuje nepřekonatelnou kvalitu s bohatou a hlubokou chutí.

V první fázi vzniká Fentimans hledáním těch nejlepších přírodních surovin po celém světě. Poté, co jsou přírodní rostlinné látky pečlivě vybrány a připraveny k dalšímu zpracování, začíná proces botanického vaření neboli Botanical Brewing. Následuje fermentování pomocí živých kvasinek, které trvá po dobu sedmi dní v klasických dřevěných fermentačních nádobách.

Právě tento proces je začátkem kouzla, které leží v srdci těchto nápojů. Díky kvasnicím, cukru a přírodní hruškové šťávě dochází k pomalému rozvoji bohaté a komplexní chuti. Jakmile nápoj projde fermentací, jsou z přírodních zdrojů extrahovány esenciální oleje a příchutě, které dodávají nápojům výraznou, bohatou a nezaměnitelnou chuť.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Klíčem úspěchu digitální transformace jsou lidé

Digitální transformace a automatizace se dnes skloňují prakticky ve všech segmentech ekonomiky. Poměrně daleko jsou v tomto směru banky či pojišťovny, ale osmělují se i výrobní firmy, telco nebo utility.

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB