Technologie na cestách: ICT Roadshow 2022 společnosti Huawei měla zastávku i v České republice

ICT Roadshow 2022 společnosti Huawei zamířila do České republiky. V průběhu léta navštívil kamion nabitý technologickými novinkami celkem 13 evropských zemí, kde předvedl ukázky řešení, která mohou pomoci urychlit digitální transformaci. Mezi vybrané lokace patří i hlavní město České republiky, kam kamion dorazil 12. září 2022.
Fotografie ze zastávky letošní ICT Roadshow na pražském výstavišti v Holešovicích. Foto: Huawei

Dlouhodobým závazkem společnosti Huawei je stát se důvěryhodným partnerem pro digitální transformaci podniků. Huawei Enterprise Roadshow proto postupně navštěvuje země střední, východní a severní Evropy a setkává se přitom se zákazníky, partnery, médii i technologickými fanoušky.

To vše zajišťuje jedinečný kamion plný technologií, který od poloviny května postupně objíždí 26 měst v třinácti evropských zemích. V České republice se Huawei Enterprise ICT Truck Roadshow 2022 zastavila 12. září 2022 od 10:00 do 16:00 hod na Výstavišti Holešovice.

„Cílem této roadshow je ukázat stěžejní produkty a řešení, která jsou potřebná pro pokračování digitální transformace. Naším záměrem je podpořit pomocí této roadshow otevřenou diskusi, sdílet znalosti a připravit všechny návštěvníky na budoucí vývoj ve světě technologií. Společnost Huawei aktivně podporuje rozvoj místních komunit a podniků,“ říká James Tang, generální ředitel společnosti Huawei pro Českou republiku.

Hlavní vize projektu chce seznámit návštěvníky roadshow s nejnovějšími produkty Huawei. Mezi tyto inovativní produkty patří například Campus Networking, optimální řešení pro inteligentní síť v podnikových areálech, full-stack All-Flash datová centra a Huawei Cloud. Kromě toho společnost Huawei představuje špičková řešení pro různá odvětví – například vzdělávání, e-government, finance, ISP (poskytovatele internetových služeb) či energetiku.

Huawei působí již více než 17 let v České republice a přispívá k rozvoji digitalizace ve všech sférách života a podnikání. Prostřednictvím ICT Roadshow 2022 může tedy návštěvníkům lépe přiblížit potenciál digitálního světa a zvýšit jejich povědomí o možnostech, s nimiž lze nejnovější technologické inovace využít v praxi.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Česku chybí práce mladých vzdělaných žen. Jsou na mateřské

Analýza
Na rozdíl od většiny evropských zemí se Česku stále nedaří skloubit kariéru a mateřství. Na trhu pak chybí práce mladých a vzdělaných žen. Ukázala to nová studie think-tanku IDEA při Národohospodářském ústavu Akademie věd ČR, s jejímiž výsledky se redakce FAEI.cz měla možnost seznámit.