Technologie na cestách: ICT Roadshow 2022 společnosti Huawei měla zastávku i v České republice

ICT Roadshow 2022 společnosti Huawei zamířila do České republiky. V průběhu léta navštívil kamion nabitý technologickými novinkami celkem 13 evropských zemí, kde předvedl ukázky řešení, která mohou pomoci urychlit digitální transformaci. Mezi vybrané lokace patří i hlavní město České republiky, kam kamion dorazil 12. září 2022.
Fotografie ze zastávky letošní ICT Roadshow na pražském výstavišti v Holešovicích. Foto: Huawei

Dlouhodobým závazkem společnosti Huawei je stát se důvěryhodným partnerem pro digitální transformaci podniků. Huawei Enterprise Roadshow proto postupně navštěvuje země střední, východní a severní Evropy a setkává se přitom se zákazníky, partnery, médii i technologickými fanoušky.

To vše zajišťuje jedinečný kamion plný technologií, který od poloviny května postupně objíždí 26 měst v třinácti evropských zemích. V České republice se Huawei Enterprise ICT Truck Roadshow 2022 zastavila 12. září 2022 od 10:00 do 16:00 hod na Výstavišti Holešovice.

„Cílem této roadshow je ukázat stěžejní produkty a řešení, která jsou potřebná pro pokračování digitální transformace. Naším záměrem je podpořit pomocí této roadshow otevřenou diskusi, sdílet znalosti a připravit všechny návštěvníky na budoucí vývoj ve světě technologií. Společnost Huawei aktivně podporuje rozvoj místních komunit a podniků,“ říká James Tang, generální ředitel společnosti Huawei pro Českou republiku.

Hlavní vize projektu chce seznámit návštěvníky roadshow s nejnovějšími produkty Huawei. Mezi tyto inovativní produkty patří například Campus Networking, optimální řešení pro inteligentní síť v podnikových areálech, full-stack All-Flash datová centra a Huawei Cloud. Kromě toho společnost Huawei představuje špičková řešení pro různá odvětví – například vzdělávání, e-government, finance, ISP (poskytovatele internetových služeb) či energetiku.

Huawei působí již více než 17 let v České republice a přispívá k rozvoji digitalizace ve všech sférách života a podnikání. Prostřednictvím ICT Roadshow 2022 může tedy návštěvníkům lépe přiblížit potenciál digitálního světa a zvýšit jejich povědomí o možnostech, s nimiž lze nejnovější technologické inovace využít v praxi.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

25 let energetických systémů z Brna

Specialista na energetické systémy Schwank oslavil koncem září 2022 své 25. výročí. Brněnská firma, založená jako dvanáctá zahraniční dceřiná společnost stejnojmenné německé mateřské společnosti, se vyprofilovala z …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

O vyšší plat si řekne jen pětina Čechů, nejméně v Evropě

Průzkum
Ani nejvyšší inflace za posledních 30 let nepřiměje české zaměstnance, aby si v práci řekli o přidání. V nejbližších měsících se pouze necelá pětina Čechů chystá říct si o zvýšení platu. To je suverénně nejméně v Evropě a výrazně za světovým průměrem, který činí 35 procent.