Tipsport sází na registraci s bonusem

Stále více Čechů využívá možnosti obohatit svůj zážitek během probíhajících sportovních akcí sázením online. Sázkové kanceláře jako Tipsport či iFortuna, kterým se podařilo získat potřebnou licenci od Ministerstva financí mají žně. Například sázkovému holdingu Tipsport v předešlém roce meziročně stouply tržby o 35 procent na částku 37 miliard korun.

Podíl sázení na internetu dle generálního ředitele Tipsportu vzrostl na 92 procent a v současnosti jsou jedničkou na trhu. Naopak iFortuna a PokerStars na českém trhu také pozvolna zaznamenávají vzrůst přijatých sázek z online kasina, jež od února 2017 provozují momentálně jako jediní regulovaní operátoři. iFortuna Vegas Casino a PokerStars ho provozují od března letošního roku. Tipsport však o tuto licenci provozování online kasina a herních automatů taktéž stále bojuje a je připravený službu spustit po obdržení licence. Avšak klíčovou pro sázkovou kancelář Tipsport je momentálně největší komunita sázkařů a nejvyšší registrační bonus.

Dle studie OpenBet Technologies Ltd. je pro hráče nejdůležitější kvalita stránky sázkové kanceláře, snadnost online registrace a vložení peněz na sázkařský účet a následný registrační bonus. V tuto chvíli je taktéž možné získat exkluzivní Tipsport bonus, který vám při registraci může i zdvojnásobit váš vklad. Dle serveru bonusovekody.cz jsou právě exkluzivní bonusové a akční nabídky nejlepší nástroj, jak přetáhnout co nejvíce zákazníků. Toto je perfektní strategie pro růst tohoto segmentu obzvláště pro nadcházející rok 2018, který je nabitý sportovními událostmi jako například zimní olympiáda a světový šampionát ve fotbale.

Nejvhodnější pro online sázky jsou aplikace, skrz které lze pohodlně sledovat jak předzápasové statistiky, tak vložit sázku. Sázkové kanceláře se snaží přinášet uživatelům co nevíce detailů k zápasům, tak aby jim usnadnily rozhodování při sázení. Tipsport těží zejména ze své hráčské komunity, kde si uživatelé předávají tipy na sázky a tvoří tak největší komunitu sázkařů na českém trhu, a ze současného partnerství s BetConstruct soustředící se na analýzu big data, kterou Tipsport vylepší své předzápasové a tzv. in-play sázecí nabídky.

Eric Hollreiser, víceprezident korporátní komunikace u PokerStars uvádí, že potřeba potvrdit registraci fyzicky na prodejně, či u notářů je největší překážkou na českém hazardním trhu. Zejména pro zahraniční firmy, které nemají kamenné pobočky jako například Tipsport. Příkladem můžou být firmy jako bet365, která se raději z českého trhu stáhla, než aby zajistila licenci. Toto však neplatí pro české společnosti pohybující se v hazardu. Sazka například uvedla na svém blogu, že tento nový online sázkařský systém je mnohem komfortnější pro hráče a jejich schopnost si koupit sázkařský lístek z pohodlí jejich domova.

Ministerstvo financí uvádí, že zhruba 10 zahraničních společností se momentálně uchází o hazardní licenci na českém trhu, avšak momentální situace nenaplnila očekávání úřadu. Dle daných informací by větší zájem zahraničních operátorů zajistila pouze úprava legislativy a vyčlenění povinnosti osobního potvrzení otevřeného nového hráčského účtu online.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky [S] Tiskové zprávy

Nejčtenější

Pronajala si chalupu. A s ní i nevraživého souseda

Pronajmout si chalupu na dovolenou je běžná věc. Člověk čeká, že když zaplatí deset patnáct tisíc za měsíc, a v sezóně na žádaném místě za týden třeba i dvojnásobek, tak vše bude v pohodě. Jenže v takové chaloupce …

Pálenka z garáže je svátost, ale ilegální

Česko doslova přetéká ovocem. Zahrádkáři se radují, že bude hodně pálenky. A někteří si ji dělají doma ve sklepě nebo v garáži. Bývá to svátost a chlouba, ale kromě potenciálních zdravotních rizik jde především o …
Rolovat nahoru