Tiskovou mluvčí BNP Paribas Cardif Pojišťovny je Kateřina Petko

Tiskovou mluvčí BNP Paribas Cardif Pojišťovny se od září stala Kateřina Petko. O PR se nově stará agentura Stance Communications.
Tiskovou mluvčí BNP Paribas Cardif Pojišťovny je Kateřina Petko. Foto: BNP Paribas Cardif Pojišťovna

Kateřina Petko působí v BNP Paribas Cardif od dubna letošního roku. Nastoupila na pozici ředitelky pro digitální inovace a marketingovou komunikaci a je zodpovědná za marketing a digitální transformaci regionu střední a východní Evropy – Bulharska, Česka, Maďarska, Rakouska, Rumunska a Slovenska. Nyní současně zastává i funkci tiskové mluvčí BNP Paribas Cardif Pojišťovny, do níž byla jmenována od září.

Kateřina Petko zahájila svou profesní dráhu ve společnosti ENI, kde působila ve funkci ředitelky marketingu pro český a slovenský trh, dále zastávala pozici ředitelky marketingu pro region střední Evropy ve společnosti Kingspan Insulation a vedla marketingovou divizi v Expobank. Před nástupem do BNP Paribas Cardif řídila marketingovou komunikaci Equa bank.

BNP Paribas Cardif Pojišťovna od září také navázala spolupráci s PR agenturou Stance Communications, která pro ni bude zajišťovat komplexní služby v oblasti public relations, včetně přípravy komunikační strategie a media relations.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB