Tiskovou mluvčí BNP Paribas Cardif Pojišťovny je Kateřina Petko

Tiskovou mluvčí BNP Paribas Cardif Pojišťovny se od září stala Kateřina Petko. O PR se nově stará agentura Stance Communications.
Tiskovou mluvčí BNP Paribas Cardif Pojišťovny je Kateřina Petko. Foto: BNP Paribas Cardif Pojišťovna

Kateřina Petko působí v BNP Paribas Cardif od dubna letošního roku. Nastoupila na pozici ředitelky pro digitální inovace a marketingovou komunikaci a je zodpovědná za marketing a digitální transformaci regionu střední a východní Evropy – Bulharska, Česka, Maďarska, Rakouska, Rumunska a Slovenska. Nyní současně zastává i funkci tiskové mluvčí BNP Paribas Cardif Pojišťovny, do níž byla jmenována od září.

Kateřina Petko zahájila svou profesní dráhu ve společnosti ENI, kde působila ve funkci ředitelky marketingu pro český a slovenský trh, dále zastávala pozici ředitelky marketingu pro region střední Evropy ve společnosti Kingspan Insulation a vedla marketingovou divizi v Expobank. Před nástupem do BNP Paribas Cardif řídila marketingovou komunikaci Equa bank.

BNP Paribas Cardif Pojišťovna od září také navázala spolupráci s PR agenturou Stance Communications, která pro ni bude zajišťovat komplexní služby v oblasti public relations, včetně přípravy komunikační strategie a media relations.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Změny ve vedení skupiny ČSOB

Cílem skupiny ČSOB je zůstat silnou finanční skupinou, nejdostupnější pro všechny klienty v České republice, pokračovat ve zjednodušování služeb, digitalizaci a inovacích. Zjednodušení se nyní promítne i do …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB