Tomáš Böhm napotřetí v GTS Alive, nyní na pozici obchodního ředitele

Personálie
Do nadnárodní skupiny GTS Alive Group, která mimo jiné vydává a spravuje průkazy pro studenty ISIC a pro učitele ITIC, přišel nový obchodní ředitel Tomáš Böhm. Přináší si s sebou zkušenosti z manažerských pozic v Google, Rohlíku či Footshopu, uvedla skupina v tiskové zprávě.
Tomáš Böhm během své kariéry často řídil velké týmy lidí. Vždy se při tom řídil třemi hlavními zásadami: Okamžitá obousměrná zpětná vazba, lidský přístup a dodržování daného slova. Foto: GTS Alive

„Mezi mé důležité úkoly bude vedle rozšíření zákaznické báze patřit také příprava vylepšeného verifikačního nástroje pro naše B2B partnery. Když například k nim do obchodu přijde student či učitel s průkazem ISIC či ITIC, digitální čtečka personálu ihned ukáže, na jaké slevy má nárok a podobně,“ komentoval Böhm své priority v nové pozici.

Vedle obchodních vztahů s klíčovými B2B klienty se bude velmi silně zaměřovat i na důležité produktové záležitosti, například na redesign aplikace pro studenty využívající průkazy ISIC. Z titulu své funkce bude také jedním z pěti členů nejvyššího vedení skupiny. Celá skupina GTS Alive Group je řízena z Prahy a patří do ní pobočky v sedmnácti zemích na čtyřech kontinentech.

Zajímavostí je, že Böhm již kdysi v GTS Alive působil, a to rovnou dvakrát: Před 13 lety tam nastupoval na juniorní obchodní pozici a později se tam vrátil jako Business Development Manager. Nyní tak po sedmi letech přichází zpět do známého prostředí, ovšem obohacen zkušenostmi z jiných společností.

PSALI JSME:
9 z 10 Čechů již může zaplatit prostřednictvím Google Pay

Například ve společnosti Google měl na starosti rozvoj produktu Google Pay v rámci střední a východní Evropy, v rámci on-line supermarketu Rohlik.cz řídil jeho velkoobchodní sekci MyFood Wholesales. Obuvní a módní gigant Footshop mu zase po akvizici svěřil řízení českého obchodu s teniskami a streetwearem Queens.

Právě zde si Tomáš Böhm zažil skutečně komplexní manažerskou zkušenost, od postakvizičních úkolů typu slučování firemních kultur, týmů a rozjezdu expanze do dalších zemí až po tvrdá racionalizační opatření, když na trhu e-commerce v prvním pololetí 2022 došlo k významnému poklesu.

Tomáš Böhm vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze se zaměřením na marketing a mezinárodní obchod. Je ženatý a před půl rokem se mu narodila první dcera. Je vášnivý cestovatel, navštívil padesát zemí a dalších padesát má v plánu. Také velmi rád sportuje a každý den běhá do práce přes pražský vrch Vítkov.

PSALI JSME:
Vydavatel průkazů ISIC má nového ředitele Operations

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB