Tomáš Fiala, Jan Hadrava a Kateřina Trombalová jmenováni novými partnery PwC

Vedení PwC rozšíří s účinností od 1. července 2024 tři noví partneři: Tomáš Fiala, Jan Hadrava a Kateřina Trombalová. Nástup nových partnerů potvrzuje nejen silnou pozici PwC v oblasti fúzí a akvizic, ale i zájem o pokračující rozvoj klíčových auditních služeb a digitalizaci a modernizaci interních procesů. Společnost o změnách informovala redakci Finančních a ekonomických informací (faei.cz).
Tomáš Fiala nastoupil do PwC v roce 2003. Foto: PwC Česká republika

Postup na pozici partnera znamená v globální síti firem PwC přechod z role zaměstnance do role spolumajitele firmy. Jsou to právě a pouze partneři, tedy aktivní členové vrcholného managementu, kteří dohromady s kolegy z dalších zemí střední a východní Evropy spoluvlastní regionální entitu a jejím prostřednictvím i jednotlivé firmy včetně české.

Tomáš Fiala se dlouhodobě věnuje službám v oblasti automatizace dokumentů v rámci Risk Assurance. Fiala nastoupil do PwC v roce 2003 a má zkušenosti s finančním auditem, due diligence, digitální transformací a automatizačními službami. Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, registrovaným auditorem a členem FCCA.

Jan Hadrava je v médiích považován za jednoho z největších expertů v Česku na trh fúzí a akvizic. Foto: PwC Česká republika

Jan Hadrava vede v PwC tým Corporate Finance. V médiích je považován za jednoho z největších expertů v ČR na trh fúzí a akvizic, stejně jako na strategické poradenské služby. Spolupracuje především s malými a středními podniky, soukromými vlastníky, private equity a korporátními klienty. V PwC pracuje od roku 2004. Studoval na State University of New York a na VŠE v Praze.

Kateřina Trombalová je novou partnerkou Core Assurance. Foto: PwC Česká republika

Kateřina Trombalová je novou partnerkou Core Assurance, kde se specializuje na poskytování auditorských služeb mezinárodním klientům se zaměřením na lokálně vlastněné společnosti. Trombalová je v PwC od roku 2004, je absolventkou Ekonomické fakulty Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava, je členkou FCCA a registrovanou auditorkou u Komory auditorů ČR.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB