Tomáš Stegura povede ve skupině ČSOB útvar Digital

S účinností od 1. srpna bude Tomáš Stegura jmenován výkonným ředitelem útvaru Digital ve skupině ČSOB.  Bude tak napřímo zodpovědný Michaele Lhotkové, člence představenstva ČSOB. Nová jednotka Digital pomůže ČSOB skupině definovat a naplňovat digitalizační ambice a bude hrát klíčovou roli při aktivitách spojených s virtuální asistentkou Kate.
S účinností od 1. srpna bude Tomáš Stegura jmenován výkonným ředitelem útvaru Digital ve skupině ČSOB. Foto: ČSOB

Tomáš pracuje ve skupině ČSOB od roku 2006 a digitalizaci se věnuje velkou část své kariéry. Tomáš působil v Retailu, Vztahovém bankovnictví i v IT. V ČSOB začínal jako analytik a obchodní architekt na projektech v oblasti digitalizace. Do roku 2013 zastával pozice programového a projektového manažera, ve kterých se zaměřoval na dodávky programů a projektů v oblasti přímých kanálů.

Například šlo o realizaci portálu internetového bankovnictví pro klienty Poštovní spořitelny. Mezi lety 2013 a 2014 působil v IT (tou dobou jako dceřiná společnost KBC) jako manažer odpovědný za řízení týmu Business analýzy a IT analýzy.

Následně, až do roku 2018, byl na pozici ředitele za oblast „Firemní elektronické bankovnictví“ zodpovědný za vytvoření nového digitálního kanálu ČSOB CEB. V předchozí pozici jako ředitel pro digitalizaci a architekturu odpovídal za digitální transformaci bankovní divize Vztahového Bankovnictví (COR & SME).

Tomáš vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Informatika. Ve volných chvílích se věnuje golfu, má rád fantasy a společně se svou ženou se stará o smečku zlatých retrieverů.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB