Topic PR posílil account director Pavel Orálek

Agentura Topic PR získala nového account directora. Správu klientského servisu má v agentuře, která je součástí skupiny Near & Dear, na starosti Pavel Orálek.
Topic PR posílil account director Pavel Orálek. Foto: Topic PR

„Rád využiji zkušenosti z médií a public relations v práci pro Topic PR. Soustředíme se zejména na start-upové společnosti, které chtějí agresivně růst. Díky členství ve skupině Near & Dear navíc umíme dodat klientům kompletní balíček celé komunikace, čímž se výrazně odlišujeme od většiny dalších agentur na trhu,“ říká account director Topic PR Pavel Orálek.

„Při práci pro rychle rostoucí start-upy je zásadní neustále zvedat kvalitu práce. Neméně vysoké nároky kladou také zavedené značky s chutí zlepšovat se. Pavel nám pomůže dále zlepšovat klientský servis, vzdělávání týmu a rozvoj agentury. Těším se, že naše spolupráce přinese Topic PR další významný růst,“ říká Managing Director Topic PR Karel Pluhař s tím, že Topic PR zajišťuje komunikaci zdravotnických společností DIANA Technologies, Cara Plasma, specialistů na employer branding Welcome to the Jungle či realitní kancelář LEXXUS. K novým klientům Topic PR patří společnost Ox.point zajišťující zásilkové boxy.

Pavel Orálek působil přes 10 let v médiích, pracoval jako šéfeditor serveru IHNED.cz či editor zahraniční redakce České televize. V posledních letech zajišťoval komunikaci pro společnosti Mondeléz, AB InBev, Panasonic, Canon či Preciosa. Do Topic PR přišel z PR agentury PRAM Consulting.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB