Tým Brainz Narrative posiluje zkušený PR manager Jakub Fajnor

Studio Brainz Narrative z kreativní skupiny Brainz Studios rozšiřuje své řady. Post strategického PR manažera bude zastávat Jakub Fajnor, který přichází z Ministerstva obrany ČR, kde působil jako tiskový mluvčí. Ve své nové roli zúročí své zkušenosti z oblastí žurnalistiky, PR, komunikace i technologií.
Tým Brainz Narrative posiluje zkušený PR manager Jakub Fajnor. Foto: Brainz Narrative

Skupina Brainz Studios dlouhodobě staví své strategie na neotřelých synergiích, které vyhledávají a oceňují především klienti ze segmentu inovací, technologií a start-upů. Nová posila týmu Brainz Narrative, zkušený manažer Jakub Fajnor, který předchozích pět let pracoval na Odboru komunikace Ministerstva obrany ČR, tak tomuto byznysovému konceptu plně odpovídá. Před působením na MO se Fajnor aktivně věnoval žurnalistice ve vydavatelství Economia a v Lidových novinách.

„V našich týmech sdružujeme experty z různých pracovních prostředí, s různými znalostmi a zkušenostmi. Právě tato spojení nám umožňují vytvářet pro naše klienty strategie, které jsou odlišné a inovativní a mají obrovský potenciál,“ vysvětluje Martina Trnka Vaňková, CEO a spoluzakladatelka Brainz Narrative.

Jakub Fajnor zúročí své zkušenosti při poskytování komplexního PR servisu stěžejním start-upovým klientům Brainz Narrative: Inovačnímu centru Škoda Auto Digilab a jejím platformám HoppyGo, BeRider a Citymove, nebo plzeňské VR skupině CIE Group, pod kterou spadají technologické projekty VR Medical, VR Training a VR School.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB