Tým skupiny Apogeo posílil Slavomír Katolický, odborník na forenzní vyšetřování

Tým skupiny Apogeo posílil Slavomír Katolický (52). Jako odborník s mnohaletou praxí bude odpovědný za řízení a rozvoj oblasti forenzních a speciálních služeb, vedení a participaci na forenzních auditních zakázkách a komunikaci s klienty.
Tým skupiny Apogeo posílil Slavomír Katolický, odborník na forenzní vyšetřování. Foto: Apogeo Group

„S ohledem na dosud získané teoretické i praktické zkušenosti je mou ambicí službu forenzního vyšetřování etablovat na úroveň, která ve svém důsledku adekvátně přispěje jak k dalšímu růstu, tak posílení podnikatelského renomé skupiny Apogeo,“ říká Katolický.

Cílem forenzního vyšetřování je zejména minimalizace finančních ztrát způsobených společnostem podvodným jednáním, zpronevěrami majetku, korupčním jednáním či zneužitím postavení ve střetu zájmů na různých úrovních.

„Chceme poskytovat tyto služby v takovém rozsahu a kvalitě, které klientovi zajistí maximální možnou eliminaci potenciálních škod nebo jejich detekci a v případě újmy již způsobené nabídnout reálné a dosažitelné možnosti jejího řešení,“ dodává Slavomír.

V uplynulých 12 letech působil Slavomír Katolický na Finančním analytickém úřadu, kde se věnoval forenzní analytické a investigativní činnosti zaměřené na detekci legalizace výnosů z trestné činnosti a s tím spojené predikativní trestné činnosti zejména hospodářského charakteru.

V předcházejícím období Slavomír působil 21 let v rámci Policie České republiky, primárně jako vyšetřovatel hospodářské trestné činnosti, později jako vedoucí oddělení na útvaru s celostátní působností, které se zabývalo odhalováním korupce, nelegálních výnosů, finanční a daňové kriminality.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

RBP má nového ředitele pro zdravotnictví

Od 1. srpna 2022 se novým ředitelem pro zdravotnictví stal Ing. Pavel Rydrych, který před nástupem do zdravotní pojišťovny RBP pracoval od roku 2017 jako vedoucí odboru zdravotnictví Krajského úřadu …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB