Úsporná a ekologická auta budou dominovat pražskému autosalonu

V září zaplní pražské holešovické Výstaviště další ročník autosalonu Autoshow. Očekává se na něm 20 automobilových premiér, svoji účast potvrdilo 35 značek.

Na zářijovém autosalonu si přijdou na své zájemci o ekologická a úsporná auta s plynovým pohonem na LPG, ale i na modernější stlačený, nebo zkapalněný zemní plyn (CNG a LNG). K vidění budou také auta na vodík, biopaliva a elektřinu. Zajímavý program čeká však i na příznivce tunningu a off-roadů. U Křižíkovy fontány zase bude probíhat soustředění s BESIPem, zaměřené na bezpečnost jízdy a ohleduplnost za volantem.

Na autosalonu budou také probíhat testovací jízdy zhruba třicítky různých značek. Testovací trasa tentokrát povede mimo areál Výstaviště. Pro účast v nich je podmínkou pouze včasná registrace, kterou mohou zájemci provést i přímo na veletrhu.

Při návštěvě off-roadového polygonu, který zahrne i příkrá stoupání, bude zase možné posuzovat vlastnosti jednotlivých vozů a jejich řidičů. Pro zájemce bude k dispozici také možnost se v některém z aut této kategorie svézt.

V sobotu 24. září proběhne sraz milovníků tunningu, na kterém se podílí společnost Escape 6. Defilé upravených vozů by se mělo zúčastnit na 400 strojů. Prezentovat se na ní budou také mechanici z oboru.

Autoshow 2016 proběhne na Výstavišti ve dnech 22. – 25. září. Otevřeno pro veřejnost bude první den od 12:00 do 19:00, v dalších dnech od 10 – 19 hodin. Poslední den se zavírá již v 16:00.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru