Úsporná a ekologická auta budou dominovat pražskému autosalonu

V září zaplní pražské holešovické Výstaviště další ročník autosalonu Autoshow. Očekává se na něm 20 automobilových premiér, svoji účast potvrdilo 35 značek.

Na zářijovém autosalonu si přijdou na své zájemci o ekologická a úsporná auta s plynovým pohonem na LPG, ale i na modernější stlačený, nebo zkapalněný zemní plyn (CNG a LNG). K vidění budou také auta na vodík, biopaliva a elektřinu. Zajímavý program čeká však i na příznivce tunningu a off-roadů. U Křižíkovy fontány zase bude probíhat soustředění s BESIPem, zaměřené na bezpečnost jízdy a ohleduplnost za volantem.

Na autosalonu budou také probíhat testovací jízdy zhruba třicítky různých značek. Testovací trasa tentokrát povede mimo areál Výstaviště. Pro účast v nich je podmínkou pouze včasná registrace, kterou mohou zájemci provést i přímo na veletrhu.

Při návštěvě off-roadového polygonu, který zahrne i příkrá stoupání, bude zase možné posuzovat vlastnosti jednotlivých vozů a jejich řidičů. Pro zájemce bude k dispozici také možnost se v některém z aut této kategorie svézt.

V sobotu 24. září proběhne sraz milovníků tunningu, na kterém se podílí společnost Escape 6. Defilé upravených vozů by se mělo zúčastnit na 400 strojů. Prezentovat se na ní budou také mechanici z oboru.

Autoshow 2016 proběhne na Výstavišti ve dnech 22. – 25. září. Otevřeno pro veřejnost bude první den od 12:00 do 19:00, v dalších dnech od 10 – 19 hodin. Poslední den se zavírá již v 16:00.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Průzkum společnosti IBM: Obyvatelé střední Evropy důvěřují umělé inteligenci

Přibližně 90 % obyvatel střední a východní Evropy má obecné povědomí o umělé inteligenci, tak zní výsledky nejnovější studie společnosti IBM (NYSE: IBM) vypracované agenturou NMS Market Research. Přestože mnohým lidem chyběla osobní zkušenost s umělou inteligencí, více než 80 % respondentů očekává její širší …

První krypto-bankovní konference slavila úspěch

V Praze proběhla jedinečná událost, První krypto-bankovní mezinárodní konference. Nabitý sál unikátních prostor Empire Hall Slovanského domu hostil osobnosti tuzemské a světové bankovní scény, zástupce regulátorů, ale i uznávaných lídrů kryptokomunity, kteří diskutovali otázky budoucnosti bankovního sektoru a …

Nejčtenější

Část domácností se řítí do finanční propasti

Hospodaření některých českých domácností je dlouhodobě jen těžko udržitelné. Ačkoli se majetková a finanční situace za poslední dvě dekády celkově zvedla, je tu i jeden hodně rizikový faktor: v porovnání s výší mezd …

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru