bool(false)

Úsporná a ekologická auta budou dominovat pražskému autosalonu

V září zaplní pražské holešovické Výstaviště další ročník autosalonu Autoshow. Očekává se na něm 20 automobilových premiér, svoji účast potvrdilo 35 značek.

Na zářijovém autosalonu si přijdou na své zájemci o ekologická a úsporná auta s plynovým pohonem na LPG, ale i na modernější stlačený, nebo zkapalněný zemní plyn (CNG a LNG). K vidění budou také auta na vodík, biopaliva a elektřinu. Zajímavý program čeká však i na příznivce tunningu a off-roadů. U Křižíkovy fontány zase bude probíhat soustředění s BESIPem, zaměřené na bezpečnost jízdy a ohleduplnost za volantem.

Na autosalonu budou také probíhat testovací jízdy zhruba třicítky různých značek. Testovací trasa tentokrát povede mimo areál Výstaviště. Pro účast v nich je podmínkou pouze včasná registrace, kterou mohou zájemci provést i přímo na veletrhu.

Při návštěvě off-roadového polygonu, který zahrne i příkrá stoupání, bude zase možné posuzovat vlastnosti jednotlivých vozů a jejich řidičů. Pro zájemce bude k dispozici také možnost se v některém z aut této kategorie svézt.

V sobotu 24. září proběhne sraz milovníků tunningu, na kterém se podílí společnost Escape 6. Defilé upravených vozů by se mělo zúčastnit na 400 strojů. Prezentovat se na ní budou také mechanici z oboru.

Autoshow 2016 proběhne na Výstavišti ve dnech 22. – 25. září. Otevřeno pro veřejnost bude první den od 12:00 do 19:00, v dalších dnech od 10 – 19 hodin. Poslední den se zavírá již v 16:00.

Sdílet:
{{ comments.toggle_text }}

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Mít nové technologie neznamená inovovat

Fintech se stalo módním slovem a každá banka jej zařadila do svého slovníku. Podobně jako před několika lety CRM, tedy řízení vztahů se zákazníky. Podle požadavků těchto trendů banky investují až stovky milióny korun do technologií s pocitem, že mají fintech a CRM vyřešeny, a že jsou moderní bankou reagující na …

5 tipů nejen pro podnikatele, jak se vypořádat s nebankovní půjčkou

Lidé mnohdy tápou v základních pojmech a principech fungování finančních produktů. Ve světě půjček jim však v loni vyšel vstříc nový zákon o spotřebitelském úvěru, který například omezil přemrštěné sankce poskytovatelů nebo umožnil přehlednější porovnání různých půjček. Jiná je situace v oblasti úvěrů pro firmy a …

Nejčtenější

Brigádníky nenaláká ani 150 korun na hodinu

Firmy už od konce dubna hledají brigádníky na nadcházející letní měsíce. Jenže zájem je malý, klesá. Lidé, kteří mají přece jen o brigády zájem, nedokáží zdaleka pokrýt všechna volná pracovní místa. Podle údajů …
Rolovat nahoru