V Čakovickém parku přibydou další byty

Bytový Developerská společnost M&K Real Estate ze skupiny Natland Group uvolnila do prodeje další bytový dům v projektu Čakovický park, jehož výstavbu zahájila v roce 2011. V nabídce je 54 bytových jednotek a stejný počet garážových stání.

Byty a garáže budou k dispozici v bytovém domě, který se začne stavět na jaře příštího roku. Kolaudace objektu a předání bytů jsou naplánovány na začátek roku 2020. Dům ponese stejně jako všechny předchozí, které M&K RE v pražských Čakovicích postavil nebo právě staví, jméno po rostlinách blízkého zámeckého parku. Tentokrát to bude Tulipán.

„Na projektu jsme i se všemi přípravnými fázemi pracovali prakticky celé poslední desetiletí,“ říká partnerka skupiny Natland Jana Sečkářová. Na trhu s rezidenčním bydlením podle ní za tu dobu proběhly zásadní změny, developer na ně ale mohl reagovat jen v omezené míře.

„S každým dalším domem, jehož stavbu jsme zahajovali, jsme například upravovali detaily dispozice bytů, abychom mohli nabídnout maximum využitelného prostoru,“ říká Sečkářová. Skladba bytových jednotek jako celek ale musela zůstat zachována, aby odpovídala záměrům schváleným v územním rozhodnutí.

„S každým dalším domem, který jsme dali do prodeje, rostla poptávka po malometrážních bytech,“ připomíná známý trend vedoucí obchodního oddělení M&K RE Šárka Kloučková. „S trochou nadsázky lze říci, že bychom mohli už před několika roky úplně přestat nabízet byty větší než 2+kk,“ upřesňuje Kloučková.

Bytový dům Tulipán nabídne 10 bytů 1+kk, 29 jich bude mít dispozice 2+kk, 11 3+kk a čtyři 4+kk. Jejich výměry se budou pohybovat od 31 do 94 m2. Celý objekt bude zařazen do energetické třídy B, která se označuje jako „velmi úsporná“.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Vyplatí se investovat do pojištění zaměřeného pouze na ženy?

Existuje celá řada různých druhů pojištění. Od těch, které si zakládá převážná část lidí, jako je pojištění úrazové nebo životní, až po celé spektrum pojištění různých specifických nešťastných událostí. Lidé chápou důležitost pojistky, která jim dá potřebnou jistotu, žít jaksi uvolněně a s klidem. V životě ženy …

Nejčtenější

Pronajala si chalupu. A s ní i nevraživého souseda

Pronajmout si chalupu na dovolenou je běžná věc. Člověk čeká, že když zaplatí deset patnáct tisíc za měsíc, a v sezóně na žádaném místě za týden třeba i dvojnásobek, tak vše bude v pohodě. Jenže v takové chaloupce …

Pálenka z garáže je svátost, ale ilegální

Česko doslova přetéká ovocem. Zahrádkáři se radují, že bude hodně pálenky. A někteří si ji dělají doma ve sklepě nebo v garáži. Bývá to svátost a chlouba, ale kromě potenciálních zdravotních rizik jde především o …
Rolovat nahoru