V čele Produktů a kampaní Sberbank CZ je Martin Breyl

Od ledna 2022 převzal řízení útvaru Products & Campaigns ve Sberbank CZ Martin Breyl. Jde o zkušeného manažera, který dlouhodobě působí ve Sberbank CZ a doposud vedl útvar Accounting, Reporting, Tax a Controlling.
Od ledna 2022 převzal řízení útvaru Products & Campaigns ve Sberbank CZ Martin Breyl. Foto: Sberbank

Nyní se posouvá do čela klíčového oddělení, které řídí vývoj bankovních produktů a služeb jak pro individuální, tak i firemní klienty, organizuje CRM aktivity, analyzuje vývoj na trhu i navrhuje nová inovativní řešení pro potřeby bankovních klientů.

„Na nové pozici se zaměřím na rozvoj produktového portfolia pro retailovou a firemní klientelu, zavádění produktových inovací s cílem zjednodušit klientům správu jejich financí a zvýšení klientského komfortu. Přidanou hodnotu v střednědobém horizontu vidím v postupném propojování finančních produktů s ostatními službami a chytré digitalizaci produktů s využitím kvalitního poradenství naší distribuční sítě. Rád bych využil potenciálu efektivní spolupráce s fintechy a start-upy,“ uvádí Martin Breyl, Products & Campaigns, Sberbank CZ.

Martin má mnohaleté zkušenosti z finančního řízení. Kromě Sberbank CZ, kde zastával od února 2018 pozici ředitele Controllingu, působil také v ČSOB na pozici Manager of Business controlling. Před tím získal profesní zkušenosti ve společnostech Vitana a Deloitte ČR. Martin vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Aktivně se věnuje sportu – MTB cyklistice, hraje i trénuje házenou, provozuje turistiku a rád cestuje.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB