V Česku vznikla nová poradenská skupina a advokátní kancelář s největší pobočkovou sítí v ČR a mezinárodním přesahem

Od počátku ledna 2018 působí v České republice nová česká poradenská skupina Arrows advisory group, která prostřednictvím svých členských společností poskytuje právní služby, daňové a účetní poradenství, dotační poradenství, prevenci a zajištění podnikatelských rizik a školení v těchto oborech.

Členská advokátní kancelář se zároveň stala zakládajícím členem Arrows legal network, která bude ve spolupráci se zahraničními členskými kancelářemi zajišťovat právní servis zejména v regionu střední a východní Evropy. V rámci ČR pak se svými deseti regionálními zastoupeními představuje kancelář s vůbec největší pobočkovou sítí.

Skupina Arrows advisory group se zformovala kolem společnosti Arrows advokátní kancelář, která vznikla spojením zavedených českých advokátních kanceláří Legalcom, Dohnal Pertot Slanina a HSL legal. Její nově postavený tým se skládá z několika desítek právníků, pokrývajících všechny oblasti právní specializace. „Každá z původních kanceláří byla zaměřena na jiné obory právních služeb. Spojení našich týmů tak bude mít silný synergický efekt při nabídce komplexního právního servisu, ze kterého budou těžit naši klienti,“ vysvětluje jeden z hlavních důvodů fúze Jakub Dohnal, partner nové advokátní kanceláře a člen výkonné rady skupiny.

Arrows advokátní kancelář má v současnosti kanceláře v deseti krajích České republiky a v následujících měsících plánuje svou pobočkovou síť rozšířit i do ostatních regionů. Podle Pavla Staňka, člena výkonné rady skupiny a partnera advokátní kanceláře, je právě celorepubliková působnost jednou z významných výhod nové kanceláře, kterou se odlišuje od konkurence: „Mezi naše klienty patří společnosti, které mají rozsáhlé pobočkové sítě po celé ČR a již v minulosti velmi oceňovaly, že jsme jim vedle centrálních služeb byli schopni zajistit také osobní servis na regionální úrovni. Na tom chceme i nadále stavět.“ Na mezinárodní úrovni je společnost propojena s advokátními kancelářemi na Slovensku, v Rakousku, Polsku, Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku, Slovinsku, Chorvatsku, Řecku a na Ukrajině.

„Ze zkušenosti víme, že právo bývá v podnikání pouze jednou stránkou řešení jakékoli situace. Neméně podstatná je i stránka daňová a účetní, případně také další odvětví. Proto jsme kolem naší advokátní kanceláře vybudovali širší skupinu, která zahrnuje i nezávislé společnosti poskytující daňové, účetní a dotační poradenství, prevenci a zajištění podnikatelských rizik nebo vzdělávání. Díky tomu u nás klienti mohou během jedné návštěvy vyřešit prakticky vše a navíc ušetřit spoustu času a prostředků,“ dodává Vojtěch Sucharda, partner advokátní kanceláře a poslední člen výkonné rady skupiny.

Sdílet:
{{ comments.toggle_text }}

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Můj partner utrácí dvakrát víc než já, říkají Češi

Češi příliš nevěří ve schopnost svých partnerů hospodařit s penězi. Podezřívají své protějšky ze zbytečných výdajů a nedůvěra jde často tak daleko, že svým drahým polovičkám nejsou ochotni půjčit vůbec žádné peníze. Vyplývá to z rozsáhlého průzkumu Poštovní spořitelny, který mapuje finanční chování a návyky Čechů.

ČSOB: Klidnou letní dovolenou většina podnikatelů nezná

Klidnou letní dovolenou většina z malých a středních podnikatelů a firem nezažije. Celá třetina z nich si o letošních prázdninách volno vůbec nevybírá. A z těch, co si pracovní oddech dopřejí, se jen 37 procent naplno věnuje odpočívání a vypouští práci z hlavy. Vyplývá to z analýzy trávení volného času v rámci …

Equa bank zvyšuje úročení spořicího účtu HIT na 1 % p.a.

Od 20. srpna 2018 zvyšuje Equa bank bonusový úrok u spořicího účtu HIT z nynějších 0,6 % p.a. na 0,8 % p.a. Se standardní úrokovou sazbou (0,2 %) tak mohou být vklady na tomto účtu zhodnoceny až 1 % p.a. Od počátku září navíc banka upravuje podmínky pro získání této bonusové sazby. Nově bude stačit v daném měsíci …

Nejčtenější

Dress code je povinný i ve vedru, jinak hrozí vyhazov

Pokud firma trvá na nošení dress codu, tedy předepsaného oblečení i v letních vedrech, nemá zaměstnanec šanci se této povinnosti vyhnout, jakkoli mu to může být nepříjemné. Za porušení firemních předpisů může v …

Brigádníky nenaláká ani 150 korun na hodinu

Firmy už od konce dubna hledají brigádníky na nadcházející letní měsíce. Jenže zájem je malý, klesá. Lidé, kteří mají přece jen o brigády zájem, nedokáží zdaleka pokrýt všechna volná pracovní místa. Podle údajů …
Rolovat nahoru