V Česku vznikla nová poradenská skupina a advokátní kancelář s největší pobočkovou sítí v ČR a mezinárodním přesahem

Od počátku ledna 2018 působí v České republice nová česká poradenská skupina Arrows advisory group, která prostřednictvím svých členských společností poskytuje právní služby, daňové a účetní poradenství, dotační poradenství, prevenci a zajištění podnikatelských rizik a školení v těchto oborech.

Členská advokátní kancelář se zároveň stala zakládajícím členem Arrows legal network, která bude ve spolupráci se zahraničními členskými kancelářemi zajišťovat právní servis zejména v regionu střední a východní Evropy. V rámci ČR pak se svými deseti regionálními zastoupeními představuje kancelář s vůbec největší pobočkovou sítí.

Skupina Arrows advisory group se zformovala kolem společnosti Arrows advokátní kancelář, která vznikla spojením zavedených českých advokátních kanceláří Legalcom, Dohnal Pertot Slanina a HSL legal. Její nově postavený tým se skládá z několika desítek právníků, pokrývajících všechny oblasti právní specializace. „Každá z původních kanceláří byla zaměřena na jiné obory právních služeb. Spojení našich týmů tak bude mít silný synergický efekt při nabídce komplexního právního servisu, ze kterého budou těžit naši klienti,“ vysvětluje jeden z hlavních důvodů fúze Jakub Dohnal, partner nové advokátní kanceláře a člen výkonné rady skupiny.

Arrows advokátní kancelář má v současnosti kanceláře v deseti krajích České republiky a v následujících měsících plánuje svou pobočkovou síť rozšířit i do ostatních regionů. Podle Pavla Staňka, člena výkonné rady skupiny a partnera advokátní kanceláře, je právě celorepubliková působnost jednou z významných výhod nové kanceláře, kterou se odlišuje od konkurence: „Mezi naše klienty patří společnosti, které mají rozsáhlé pobočkové sítě po celé ČR a již v minulosti velmi oceňovaly, že jsme jim vedle centrálních služeb byli schopni zajistit také osobní servis na regionální úrovni. Na tom chceme i nadále stavět.“ Na mezinárodní úrovni je společnost propojena s advokátními kancelářemi na Slovensku, v Rakousku, Polsku, Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku, Slovinsku, Chorvatsku, Řecku a na Ukrajině.

„Ze zkušenosti víme, že právo bývá v podnikání pouze jednou stránkou řešení jakékoli situace. Neméně podstatná je i stránka daňová a účetní, případně také další odvětví. Proto jsme kolem naší advokátní kanceláře vybudovali širší skupinu, která zahrnuje i nezávislé společnosti poskytující daňové, účetní a dotační poradenství, prevenci a zajištění podnikatelských rizik nebo vzdělávání. Díky tomu u nás klienti mohou během jedné návštěvy vyřešit prakticky vše a navíc ušetřit spoustu času a prostředků,“ dodává Vojtěch Sucharda, partner advokátní kanceláře a poslední člen výkonné rady skupiny.

Sdílet:
{{ comments.toggle_text }}

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Škody v zahraničí rostly rychleji než počet českých turistů

Počet škod roste ještě rychleji, než počet zahraničních cest. V loňském roce ERV Evropská pojišťovna evidovala 40% meziroční nárůst škod a jejich výše vzrostla dokonce o 64 %. Průměrná výše škody z cestovního pojištění stoupla o 10 % na 10 997 korun. O třetinu přibylo velkých škod nad 100 tisíc korun. Jejich …

Šéfové tápou v motivaci a hodnotách zaměstnanců

Nové cíle, členové týmu různých typů, změna rolí, struktury a odpovědnosti, které jsou dnes v práci běžnou realitou, vytvářejí stres, konflikty a další problémy v pracovních vztazích na všech úrovních. Vedení firem a manažeři často nerozumí tomu, proč se zaměstnanec chová, jak se chová, co ho k tomu vede.

ESSOX posiluje ve financování „zelených projektů“

Společnost ESSOX významně posílila svou orientaci na financování komplexních projektů v oblasti využití obnovitelných zdrojů energie. Právě ve schopnosti financovat komplexní projekt – tedy od poradenství a zpracování projektu, přes nákup technologií a jejich instalaci, až po doplňkové služby, jako je pojištění – …

Nejčtenější

Investiční životní pojištění: Selhání státu využívá česká vyčůranost

Téma týdne
Investiční životní pojištění (IŽP) to schytává zleva i zprava, jako špatně trénovaný boxer v ringu. Navíc postupně získalo pověst podrazáka, který ten zápas bez skrupulí prodal. Za svou momentální mizernou formu ani vnímání ze strany veřejnosti ale tento produkt nemůže a nezavinili je ani jeho „trenéři“, tedy pojišťovny působící na českém trhu. Na vině je promotér, tedy stát, jeho chaotický přístup využívá …
Rolovat nahoru