V Česku vznikla nová poradenská skupina a advokátní kancelář s největší pobočkovou sítí v ČR a mezinárodním přesahem

Od počátku ledna 2018 působí v České republice nová česká poradenská skupina Arrows advisory group, která prostřednictvím svých členských společností poskytuje právní služby, daňové a účetní poradenství, dotační poradenství, prevenci a zajištění podnikatelských rizik a školení v těchto oborech.

Členská advokátní kancelář se zároveň stala zakládajícím členem Arrows legal network, která bude ve spolupráci se zahraničními členskými kancelářemi zajišťovat právní servis zejména v regionu střední a východní Evropy. V rámci ČR pak se svými deseti regionálními zastoupeními představuje kancelář s vůbec největší pobočkovou sítí.

Skupina Arrows advisory group se zformovala kolem společnosti Arrows advokátní kancelář, která vznikla spojením zavedených českých advokátních kanceláří Legalcom, Dohnal Pertot Slanina a HSL legal. Její nově postavený tým se skládá z několika desítek právníků, pokrývajících všechny oblasti právní specializace. „Každá z původních kanceláří byla zaměřena na jiné obory právních služeb. Spojení našich týmů tak bude mít silný synergický efekt při nabídce komplexního právního servisu, ze kterého budou těžit naši klienti,“ vysvětluje jeden z hlavních důvodů fúze Jakub Dohnal, partner nové advokátní kanceláře a člen výkonné rady skupiny.

Arrows advokátní kancelář má v současnosti kanceláře v deseti krajích České republiky a v následujících měsících plánuje svou pobočkovou síť rozšířit i do ostatních regionů. Podle Pavla Staňka, člena výkonné rady skupiny a partnera advokátní kanceláře, je právě celorepubliková působnost jednou z významných výhod nové kanceláře, kterou se odlišuje od konkurence: „Mezi naše klienty patří společnosti, které mají rozsáhlé pobočkové sítě po celé ČR a již v minulosti velmi oceňovaly, že jsme jim vedle centrálních služeb byli schopni zajistit také osobní servis na regionální úrovni. Na tom chceme i nadále stavět.“ Na mezinárodní úrovni je společnost propojena s advokátními kancelářemi na Slovensku, v Rakousku, Polsku, Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku, Slovinsku, Chorvatsku, Řecku a na Ukrajině.

„Ze zkušenosti víme, že právo bývá v podnikání pouze jednou stránkou řešení jakékoli situace. Neméně podstatná je i stránka daňová a účetní, případně také další odvětví. Proto jsme kolem naší advokátní kanceláře vybudovali širší skupinu, která zahrnuje i nezávislé společnosti poskytující daňové, účetní a dotační poradenství, prevenci a zajištění podnikatelských rizik nebo vzdělávání. Díky tomu u nás klienti mohou během jedné návštěvy vyřešit prakticky vše a navíc ušetřit spoustu času a prostředků,“ dodává Vojtěch Sucharda, partner advokátní kanceláře a poslední člen výkonné rady skupiny.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Zbývající budovy projektu Palmovka Open Park zkolaudovány

Nový administrativní projekt Palmovka Open Park má za sebou další krok k plnému otevření. V minulých dnech úspěšně prošla kolaudačním řízením druhá kancelářská budova – Palmovka Open Park 3 a rekonstrukce průmyslové haly – Palmovka Open Park 0. Nyní se začnou do nových prostor stěhovat první nájemci. Palmovka Open …

Nejčtenější

Pronajala si chalupu. A s ní i nevraživého souseda

Pronajmout si chalupu na dovolenou je běžná věc. Člověk čeká, že když zaplatí deset patnáct tisíc za měsíc, a v sezóně na žádaném místě za týden třeba i dvojnásobek, tak vše bude v pohodě. Jenže v takové chaloupce …

Pálenka z garáže je svátost, ale ilegální

Česko doslova přetéká ovocem. Zahrádkáři se radují, že bude hodně pálenky. A někteří si ji dělají doma ve sklepě nebo v garáži. Bývá to svátost a chlouba, ale kromě potenciálních zdravotních rizik jde především o …

95 svateb a jeden pohřeb

Názor
S velkým zájmem jsem v uplynulých dnech sledoval více či méně odbornou diskusi na téma, zda je správce daně …
Rolovat nahoru