V horkých letních dnech rostou objednávky na Rohliku.cz. Největší zájem je o zmrzliny nebo melouny

Až o 20 % více objednávek oproti průměru zaznamenal Rohlik.cz v aktuálních horkých letních dnech. U předního online supermarketu je největší zájem o nanuky či zmrzliny, limonády a zejména o melouny. „Při současných extrémních vedrech pozorujeme obecně nárůst poptávky. Lidem se nikam nechce a nechtějí se v tomto počasí tahat s taškami,“ prohlásil Tomáš Čupr, zakladatel společnosti Rohlik.cz.

Prodírat se únavně regály a ve zpoceném oblečení nakládat nákup do auta, či ho přenášet až domů. Tohle všechno odpadá u zákazníků Rohliku.cz. „Nákup jim přivezeme až ke dveřím nebo na zahradu. Potraviny jsou navíc vychlazené, takže je vše čerstvější, než kdyby si ho dovezli sami domů,“ mluvil Tomáš Čupr o výhodách nakupování přes internet. A právě ve vedrech mají kurýři nejvíce napilno.

U nápojů jsou na Rohliku.cz v současných dnech oblíbené zejména ledové kávy. V porovnání s předchozími dvěma měsíci se prodávají o 40 % více. Výrazný zájem je také o cidery a limonády, z nichž nejoblíbenější jsou hlavně coly, ledové čaje, toniky a prémiové limonády. Vychlazené pivo se v tropickém červenci prodává o 23 % více než červnu a květnu, kdy bylo letní počasí, ale ne takové vedro.

VIDEO AD HERE

Obrovský zájem u online prodejce potravin je o melouny, lépe se prodávají menší a bezsemenné, ale také žluté a zelené. Dále se výrazně zvedla poptávka po broskvích, nektarinkách či meruňkách, o 80 % více se prodávají kukuřičné klasy o 40 % více limetky. Oblíbené jsou také okurky – hadovky a české nakládačky.

O 80 % více než v předchozích měsících se na Rohliku.cz prodávají zmrzliny a nanuky. „Narostly nám výrazně prodeje multipacků (balení více nanuků) a vaniček. Nejoblíbenější nanuk je s velkým předstihem Míša,“ doplnil Tomáš Čupr. Zájem se zvedl v posledních dnech o kvalitní ovocné zmrzliny. „Trend ve zdravém stravování se promítl i do sektoru zmrzlin. Připravovat tak budeme řadu RAW zmrzlin,“ prohlásil Čupr.

Velice oblíbená je také nabídka exotických letních drinků od vyhlášeného šéfbarmana Jana Braniše. Ingredience k Mojitu nebo k Piña Coladě lze nakoupit na Rohliku.cz a osvěžující lahodný nápoj si vytvořit podle návodu uveřejněného na stránkách největších internetového prodejce potravin.

Roste rozvoz do chatových oblastí

Nově začal Rohlik.cz o prázdninách dovážet nákup do chatových oblastí. O tomto víkendu bylo navíc dvakrát tolik objednávek oproti tomu předchozímu. Celkově tvoří rozvoz do chatových oblastí 5 % ze všech objednávek o víkendu. „Rozkřiklo se, že dovážíme maso na grilování nebo zmrzliny až na zahrádku. Očekáváme, že o dalším víkendu počet objednávek do rekreačních oblastí ještě poroste,“ vyhlížel Čupr. Rohlik.cz se zaměřuje na Štěchovice, Slapy, Mělník, Karlštejn nebo na Sázavu. Objednat zboží mohou lidé také ze širšího okolí Brna, Plzně, Pardubic, Hradce Králové nebo Liberce. Nejvíce objednávek míří zatím k Mělníku.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Ze skládek teče kde co, říká šéf inspekce životního prostředí

Rozhovor
Šéf České inspekce životního prostředí Erik Geuss kroutí hlavou nad tím, že v Česku se stále umožňuje skládkovat domovní odpad. V rozhovoru pro portál FAEI.cz také vybízí, aby Češi byli méně lhostejní k tomu, kdo zajíždí s náklaďáky do lesů nebo zapadlých dříve zemědělských areálů. A není-li vaše domácnost či chata napojena na kanalizaci, vyvážíte, abyste neotravovali druhým třeba vodu ve studni?

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru