Vladimír Chylík je novým partnerem PKF Apogeo, vede oddělení daní

Personálie
Partnerem poradenské skupiny PKF Apogeo se počátkem letošního roku stal Vladimír Chylík, absolvent Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze. Nově je odpovědný za vedení celého oddělení daní tuzemské skupiny, za jeho odborné kvality, rozvoj a business development.
Partnerem poradenské skupiny PKF Apogeo se počátkem letošního roku stal Vladimír Chylík. Foto: PKF Apogeo

Skupina PKF Apogeo poskytuje služby transakčního poradenství, oceňování, daňového a účetního poradenství, auditu, mzdové agendy, správy rodinného majetku, zakládání a správu firem a digitalizaci a automatizaci na českém trhu už od roku 2001.

„Vladimír byl u založení PKF Apogeo a od té doby s námi spolupracoval v rámci oddělení transakcí jako projektový manažer, zejména v oblasti investic,“ informoval redakci FAEI.cz řídící partner skupiny Tomáš Pacovský.

Chylík se v oblasti poradenství pohybuje již více než 15 let. Zkušenosti sbíral jak v České republice, tak v zahraničí. Několik posledních let působí jako externí konzultant pro české i zahraniční subjekty v oblasti účetního a transakčního poradenství, hodnocení obchodních příležitostí a řízení volného cash flow.

PSALI JSME:
Tým znalců PKF APOGEO Esteem posílil Luboš Smrčka

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Čtyřlístek posil v konzultační skupině FLO

Podle informací poskytnutých portálu Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) se digitální konzultační skupina FLO rozhodla rozšířit svůj management. Šéfem strategie se stává Pavel Špryňar, datový tým posiluje …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB