Vodní světy: Aquapark Centrum Babylon – liberecká „továrna na zážitky“

Téma týdne
Aquapark Centrum Babylon v Liberci je unikátní svou výzdobou ve stylu steampunku (pozn. red. – jde o podžánr sci-fi či fantasy zaměřený na technologii a páru). „Autorem dekorace je umělecký ateliér ARTKLASIK, Rudolf Wronka a Iva Jirošová. Malby ve stylu steampunku, jejichž inspirací jsou například kulisy románů Julesa Verna či Herberta Wellse, zdobí nejen interiér Aquaparku, ale i ostatní prostory komplexu. Ojedinělá výzdoba se neustále rozšiřuje,“ uvádí místní unikum Marta Skácelová z marketingového oddělení.
Aquapark Centrum Babylon v Liberci je unikátní svou výzdobou ve stylu steampunku. Foto: PREROVSKY PHOTOGRAPHY

Největší oblibě se těší atrakce Spacebowl, což je tobogán zakončený trychtýřem. Další atraktivitou, kterou většina aquaparků v ČR nemá, je působivá laserová projekce s 3D efekty. Promítá se nad vodní hladinou pěti laserovými paprsky na devítimetrovou vodní zeď, doprovází ji scénická hudba a barevné kouřové efekty. Hned třikrát denně se tu promítají tři tematicky odlišné projekce.

„Chystáme výstavbu nového dětského vodního světa, který by měl stát místo stávajícího vodního hradu,“ dodává Skácelová. V období prázdnin pořádají pro rodiny s dětmi různé animační programy a doprovodné akce. Za zmínku stojí kurzy přístrojového potápění a nově kurzy plavání s monoploutví, neboli mermaiding.

Centrum Babylon kromě Aquaparku nabízí širokou škálu dalších možností, jako jsou Lunapark, Bowling, iQPARK, Wellness centrum, Laser game nebo 9D Virtuální realita. V blízké době se centrum rozšíří i o FUNPARK. Návštěvníci tak pod jednou střechou najdou zábavu, pohodlí i odpočinek za každého počasí.

PSALI JSME:
Vodní světy: Aqualand Moravia, český rekordman na Moravě

Vstupné:

Celodenní vstupné pondělí až čtvrtek:
Rodina 2+1 (2 dospělí + 1 dítě do 140 cm): 840 Kč
Rodina 2+2 (2 dospělí + 2 děti do 140 cm): 1050 Kč
Rodina 2+3 (2 dospělí + 3 děti do 140 cm): 1260 Kč

Celodenní vstupné pátek až neděle + státní svátek:
Rodina 2+1 (2 dospělí + 1 dítě do 140 cm): 909 Kč
Rodina 2+2 (2 dospělí + 2 děti do 140 cm): 1150 Kč
Rodina 2+3 (2 dospělí + 3 děti do 140 cm): 1400 Kč

Více na: https://www.centrumbabylon.cz/cenik-aquapark.html

PSALI JSME:
Víme, kde si v Chorvatsku užít klid a pohodu

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Cestování

Proboha, někdo mi ukradl pas!

Kde mám tablet, vždyť jsem ho měl položený vedle postele? Že ho sebrala pokojská?! Přijít o oblíbenou věc není nic radostného ani doma, natož na zahraniční dovolené. Úlek, horečnaté hledání a rostoucí beznaděj, …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB