Vodní světy: Nejdelší tobogány na Moravě

Téma týdne
I na malém městě se dá zažít spoustu legrace. Aquapark Uherské Hradiště je oblíbeným a celoročně vyhledávaným místem Slovácka. V zimě táhnou saunové ceremoniály, v létě jedny z nejdelších tobogánů na Moravě nebo vyhřívaný bazén pod širým nebem. Všechny věkové kategorie si zkrátka přijdou na své.
V aquaparku v Uherském Hradišti jsou jedny z nejdelších tobogánů na Moravě. Foto: Archív

Výhodou aquaparku je bezesporu lokace blízko centra města, nabídka pravidelných programů pro všechny věkové skupiny, vyhledávané vodní atrakce jako jsou například nejdelší tobogány na Moravě (X-Tube určený pouze pro jízdu na nafukovacích raftech o délce 185,6 metrů a Black Hole o délce 140 metrů), vyhřívaný bazén pod širým nebem, v období letní sezóny pak rozsáhlý venkovní areál i saunový svět.

„Oblíbenost se projevuje právě ve statistikách návštěvnosti, která rok od roku stoupá. Jako příklad můžeme uvést, že jsme po osmi letech a třech měsících od otevření aquaparku (proběhlo 21. 12. – 2010 pozn. red.) přivítali třímiliontého návštěvníka,“ uvádí pěkná čísla ředitel aquaparku Ing. Jiří Durďák.

Ani loňský rok nebyl výjimkou. Cestu do aquaparku si v roce 2018 totiž našlo více než 390 tisíc návštěvníků. Zásluhu na vysoké návštěvnosti mají především kvalitní služby za přijatelné ceny, neustálé rozšiřování nabídky, ale také rozvoj a modernizace areálu.

PSALI JSME:
Vodní světy: Aqualand Moravia, český rekordman na Moravě

Od kojenců po seniory

K pravidelným programům patří zejména lekce aqua aerobicu, cvičení ve vodě pro seniory, dětské saunování a saunování pro seniory, cvičení pro těhotné, saunové ceremoniály, lekce nových forem cvičení na nafukovacích podložkách aquabalance, individuální výuka plavání dětí a dospělých, vanové plavání kojenců, celoroční výuka dětského plavání.

„Individuální pozornost věnujeme akreditovanému školení instruktorů vodního aerobiku, na které se jednou ročně sjíždějí pracovníci bazénových a sportovních center, pracovníci zdravotnických zařízení nebo lektoři volnočasových aktivit,“ dodává Durďák.

Při příležitosti světového Dne vody si můžete prohlédnout i technické zázemí aquaparku, včetně strojovny. V Uherském Hradišti rovněž každoročně pořádají speciální program pro veřejnost i školy, prázdninovou letní soutěž o hodnotné ceny či různé akce v letním areálu.

PSALI JSME:
Vodní světy: Aquapark Centrum Babylon – liberecká „továrna na zážitky“

Zábavní bazén, tobogány

Základní vstupné:
60 minut: 110 Kč
90 minut: 150 Kč
120 minut: 190 Kč
Celodenní: 350 Kč

Rodina s dětmi, 3 osoby:
60 minut: 220 Kč
90 minut: 300 Kč
120 minut: 380 Kč
Celodenní: 700 Kč

Rodina s dětmi, 4 osoby:
60 minut: 320 Kč
90 minut: 435 Kč
120 minut: 550 Kč
Celodenní: 1010 Kč

Wellness centrum

Základní vstupné:
120 minut: 250 Kč
180 minut: 330 Kč
Celodenní: 410 Kč

Celodenní rodiny:
Rodiny s dětmi 3 osoby: 820 Kč
Rodiny s dětmi 4 osoby: 1190 Kč
Rodiny s dětmi 5 osob: 1560 Kč

Více na: https://www.aquapark-uh.cz/

PSALI JSME:
Vodní světy: Brněnská vodní oáza s divokou řekou

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Cestování

České kempy praskají ve švech, čeká se rekord

Kempování se v Česku vrátilo do módy. Provozovatelé kempů (a karavanových stání) letos mohou vyhlížet rekordní rok. V loňském roce strávili Češi v tuzemských kempech dle nových údajů Eurostatu celkem 2,86 milionu …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Vyberte si správně pojištění pro vaši cestu

Analýza
Léto už propuklo a většina lidí už má jasno v tom, jak stráví svou letošní letní dovolenou. Aktivitám, které budete v létě podnikat, by měl odpovídat nejen obsah vašeho kufru, ale i pojištění, které si na cestu uzavřete. Jaké jsou nejoblíbenější druhy dovolených a jak se na ně správně pojistit?

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru