Volba klientů: banka nebo finanční poradce?

Je robotizace poradenského byznysu špatná zpráva pro externí finanční poradce? Budou poradci muset o klienta daleko více než dnes „bojovat“ s bankou, pojišťovnou nebo investiční společností? Jaký dopad bude mít digitalizace na provize poradců? A jak se změní celé odvětví finančních služeb? Nejen na tato témata budou na podzimní konferenci FINfest diskutovat přední experti z oboru.
Ilustrační foto: FINfest

Letošní FINfest se přestěhoval do nových supermoderních prostor Cubex Centrum Praha na Pankráci a nabídne tak téměř dvojnásobek panelových diskusí, přednášek a workshopů než v minulých ročnících. Celodenní program bude čtvrtek 29. 11. 2018 probíhat v pěti sálech.

„Jsem rád, že kromě odborných diskusí na aktuální témata, která hýbou finančním trhem, můžeme věnovat pozornost také přednáškám o osobním rozvoji a obchodních dovednostech,“ říká Martin Viktora, organizátor konferencí FINfest.

„Obojí spolu velmi úzce souvisí. Profesní úspěch totiž není jen o produktových znalostech. Chtěl bych v této souvislosti upozornit na specifickou přednášku, kterou si pro FINfest připravila Veronika Vieweghová. Bude mluvit o využití potenciálu ženského cyklu v byznysu,“ dodává Viktora. Mají mužští lídři pocit, že ženám ve svém týmu nerozumí? Na přednášce se dozvíte, proč tomu tak je a jak podobné situace řešit.

Na svoji úspěšnou přednášku o syndromu vyhoření naváže lektor Petr Jan Křen. Tentokrát bude mluvit na téma, jak uspět v byznysu 21. století. Jak se skutečně odlišit od druhých, vytvořit si „tu svoji“ klientelu a „ten svůj“ tým – to vše a mnohé další bude součástí Petrovy přednášky. Očekávejte cenné tipy, rady, ale i provokativní otázky k zamyšlení.

Celý program Konference FINfest naleznete na https://podzim2018.finfest.cz.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Finance

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Milujeme hrady a zámky. Návštěvnost je famózní

Názor
Návštěvníci, ti z tuzemska i ze zahraničí, mají rádi naše hrady a zámky. Historie v nich zhmotněná je jako magnet. Návštěvnost je famózní. Hradní správci, většinou mladší a nadšení lidé, zároveň do středověkých ochozů a věží vnesli marketing. Rozdělí i zříceninu na okruhy, vyšperkují je projekcemi nebo divadlem a pak tam rodina za víkend nechá i tisíce korun.

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru