Zásilkovna novým partnerem Aukro.cz

Přední česká logistická společnost Zásilkovna se nově stala partnerem společnosti Aukro, největšího online tržiště v České republice. Všichni zákazníci Aukra tak nyní mohou k odeslání nebo vyzvednutí zboží využít také služeb Zásilkovny. Obě firmy o tom informovaly ve společné tiskové zprávě.
Uděláme vše proto, aby byla Zásilkovna pro zákazníky Aukra preferovanou volbou, říká Simona Kijonková, zakladatelka a spolumajitelka Zásilkovny. Reprofoto: Twitter

Nakupující na Aukru si nyní mohou vyzvednout své zásilky na více než 1700 výdejních místech Zásilkovny. Fyzické osoby mohou využít novou službu Zásilkovny Mezi námi. Cena služby pro doručování zásilek mezi fyzickými osobami začíná na 65 korunách včetně DPH a patří k nejnižším na trhu. Prodávající vyplní všechny potřebné údaje pro odeslání zásilky kdekoliv i přes mobilní aplikaci a kupující na výdejním místě Zásilkovny pouze sdělí vygenerované heslo k zásilce.

Pro podnikatele, kteří mají smlouvu se Zásilkovnou, bude proces s odesíláním zboží prodaného či zakoupeného na Aukru fungovat podle již stanovených podmínek. Navíc se jim otevře nový distribuční kanál pro prodeje na Aukru. Podnikatelům, kteří smlouvu se Zásilkovnou nemají, stačí zaregistrovat se na jejích webových stránkách, získat partnerskou smlouvu a začít využívat výhody vzájemné spolupráce. Cena za přepravu zásilky pro podnikatele začíná u Zásilkovny na 41 korunách.

PSALI JSME:
Telefonní číslo nebo náramek Ivana Jonáka. Největší bizarnosti vydražené po internetu

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Firmy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB