Zdeněk Mikuláš a jeho tým zakládají poradenskou skupinu Talers

Personálie
Po jedenácti letech působení uzavírá Zdeněk Mikuláš, právník a ekonom s více než 20 lety praxe, svou cestu v poradenské skupině SAMAK a se svým týmem – advokáty Petrou Hájkovou a Jiřím Černým – zakládá novou poradenskou skupinu Talers.
Zdeněk Mikuláš, právník a ekonom s více než 20 lety praxe, se svým týmem zakládá novou poradenskou skupinu Talers. Foto: Talers

Ta se zaměří na poskytování multioborového právního, daňového, účetního a ekonomického poradenství v oblasti fúzí a akvizic, mezigeneračních obměn a správy rodinných majetkoprávních záležitostí. Nový tým bude působit v rámci celé České republiky, a to konkrétně v Praze, Olomouci a ve Zlíně.

„Nastal čas na novou výzvu. Nechceme zcela měnit koncept, nýbrž navázat s celým týmem na to, co již řadu let úspěšně děláme pro portfolio našich klientů,“ komentoval změnu Zdeněk Mikuláš, zakládající partner nové poradenské skupiny Talers.

Podle svých zakladatelů má Talers charakter butikové poradenské skupiny. Jak ukazují zkušenosti, tento koncept klienti oceňují, neboť o jejich projektech je informováno celé spektrum právních, daňových a ekonomických poradců, kteří v rámci skupiny Talers multioborově spolupracují. Spolu se zakladateli přichází do nové poradenské skupiny Talers také řada dalších kolegů.

PSALI JSME:
Vladimír Chylík je novým partnerem PKF Apogeo, vede oddělení daní

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Letní tábory pro děti už stojí skoro stejně, jako dovolená u moře

Průzkum
Pobyt v chatce nebo ve stanu v českých luzích a hájích je mnohdy srovnatelný s cenou levnějších zájezdů k moři. Třetina rodičů očekává, že si letos za letní tábor pro své děti připlatí k moři. Každý pátý rodič počítá, že za svou dceru nebo syna zaplatí více než deset tisíc korun. Ukázalo šetření společnosti Provident Financial, který mají Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) k dispozici.