Zlatá koruna zahajuje jubilejní 20. ročník

Zlatá koruna, naše nejstarší celostátní přehlídka finančních produktů, zahajuje již jubilejní 20. ročník soutěže. Téměř 400členná Finanční akademie, složená z nezávislých odborníků, opět zhodnotí stovky finančních produktů ve spotřebitelských a podnikatelských kategoriích, aby vyhlásila nejlepší z nich. Stejně tak bude moct své oblíbené produkty podpořit veřejnost, svým hlasováním v anketách Cena veřejnosti a Cena podnikatelů na webu www.zlatakoruna.info.
Zlatá koruna. Ilustrační reprofoto: Pražská mincovna

Výsledky hodnocení v soutěži Zlatá koruna pomáhají veřejnosti snadněji se orientovat v jinak nepřehledné nabídce finančních produktů, motivují ji k tomu, aby se více zajímala o vlastnosti jednotlivých produktů a lépe porozuměla nabídkám finančních společností.

Rok 2021 byl opět pro Zlatou korunu nestandartní: Místo tradičního osobního setkání na slavnostním galavečeru proběhlo vyhlašování oceněných produktů už podruhé prostřednictvím videa. Jinak ale pokračující „doba koronavirová“ naštěstí Zlatou korunu v činnosti výrazněji neomezila. Naopak, v duchu hesla „všechno zlé je k něčemu dobré“, zareagovala Zlatá koruna již na začátku pandemie v roce 2020 na současnou krizi založením rubriky Peníze v roušce.

Tento unikátní projekt nabídl nejširší veřejnosti možnost zeptat se on-line zdarma na cokoli z oblasti financí, a to jak ohledně pandemické situace, tak i mimo ni. Jelikož v této poradně odpovídají téměř obratem odborníci z řad členů Finanční akademie, staly se Peníze v roušce obsáhlou a cennou databází, v níž je již možné najít rady, informace a odborné názory na více než 1 700 nejrůznějších otázek a odpovědí, které se týkají osobních i podnikatelských financí.

Jistá pozitiva vnesla pandemie i do samotného světa financí. Banky byly nuceny ke změnám a další koronavirový rok ještě víc urychlil digitalizaci a technologický rozvoj finančních služeb. Roste především poptávka po online řešeních, které jdou ruku v ruce s nutností spolehlivého zabezpečení.

Podporu svému oblíbenému produktu vyjádřili spotřebitelé hlasováním v Ceně veřejnosti a podnikatelé v Ceně podnikatelů. Veřejného hlasování se v minulém ročníku zúčastnilo více než 50 000 lidí, kteří měli na výběr ze stovek produktů na webu Zlaté koruny, nebo dostali možnost svůj oblíbený produkt do soutěže doplnit.

Jinak tomu nebude ani nyní. Budete-li v jedné ze zmíněných kategorií hlasovat, můžete se navíc zúčastnit tipovací soutěže a možná se na vás usměje štěstí tak, jako vloni na výherce, který vyhrál šperk od společnosti JK Jitka Kudláčková.

V Ceně veřejnosti je možné hlasovat hned dvakrát. V prvním nominačním kole lze udělit hlas jakémukoliv produktu. Do finálového kola pak postoupí 20 finančních produktů s největším počtem hlasů a bude možné hlasovat znovu a vyjádřením svých preferencí některému z produktů finálové dvacítky zvolit ten nejoblíbenější. Cena podnikatelů je jednokolová.

Hlasovat v anketě jubilejního 20. ročníku soutěže Zlatá koruna je již možné na webových stránkách: http://www.zlatakoruna.info/soutez/2022, kde jsou k dispozici i pravidla hlasování. Vyhlášení výsledků 20. ročníku soutěže Zlatá koruna bude na konci května roku 2022.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Díky zaměstnancům Alberta si děti užijí letní pobyt

Zaměstnanci pražské centrály společnosti Albert pomohli splnit další přání dětí z dětského domova. Již poněkolikáté v rámci charitativní snídaně napekli a připravili občerstvení pro své kolegy. Letos mezi sebou …

Český trh ovládl nový Dynybyl Gin Nectar

Prvorepubliková česká značka Dynybyl rozšiřuje své portfolio jalovcových ginů o další příchuť, tentokrát s ovocnou sladkostí šťavnaté meruňky a broskve, která je hitem letošního léta. Novinka Dynybyl Gin Nectar …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB