Zlaté olympioničky Ester Ledecká a Martina Sáblíková podpořily Nadaci Jedličkova ústavu v dobročinné aukci

Nadace Jedličkova ústavu pořádá charitativní on-line aukci podepsaných sportovních artefaktů českých sportovních hvězd – Ester Ledecké a Martiny Sáblíkové. Dražba proběhne na serveru www.sportovniaukce.cz v termínu od 29. 11. do 6. 12. 2022.
Zlaté olympioničky Ester Ledecká a Martina Sáblíková podpořily Nadaci Jedličkova ústavu v dobročinné aukci. Foto: Nadace Jedličkova ústavu

Hvězda superobřího slalomu v alpském lyžování a paralelního obřího slalomu na snowboardu Ester Ledecká Nadaci Jedličkova ústavu do dražby věnovala a podepsala svoji tréninkovou helmu. Vyvolávací cena helmy Ester Ledecké je 7 000 korun. Sedmička na začátku symbolizuje sedm křišťálových glóbů, které během své úspěšné sportovní kariéry vyhrála.

Ester Ledecká uchvátila svět, když vybojovala dvě zlaté medaile na Zimních olympijských hrách 2018 v Pchjongčchangu ve dvou naprosto odlišných disciplínách. Tímto výkonem se nesmazatelně zapsala do světové sportovní historie. Její tréninkovou helmu máte nyní příležitost získat i vy.

Odkaz na aukci helmy Ester ledecké: https://www.sportovniaukce.cz/homepage/auction/3107

Jedna z nejúspěšnějších světových rychlobruslařek Martina Sáblíková do dražby věnovala svoji podepsanou bundu a závodní dres, ve kterém se stala mistryní světa v závodě na 5 000 metrů na Mistrovství světa v Heerenweenu v roce 2015. Dres i bundu Martiny Sáblíkové mají nyní lidé možnost získat dohromady v aukci jako jednu položku.

Vyvolávací cena je 7 000 korun a symbolizuje sedm olympijských medailí, které Martina během své sportovní kariéry vybojovala. Martina je mimo jiné držitelkou i několika světových rekordů a je první ženou v historii, které se podařilo získat 21 zlatých medailí z mistrovství světa.

Odkaz na aukci dresu a bundy Martiny Sáblíkové: https://www.sportovniaukce.cz/homepage/auction/3106

„Moc si vážíme toho, že tyto dvě známé a úspěšné osobnosti ze světa zimních sportů Nadaci Jedličkova ústavu podpořily. Jejich sportovní artefakty můžete nyní vydražit například jako originální vánoční dárek a zároveň tak podpořit děti a mladé lidi s handicapem,“ řekla výkonná ředitelka Nadace Jedličkova ústavu Markéta Balvínová.

Aukce vyvrcholí v úterý 6. 12. ve 21:00. Výtěžek Nadace Jedličkova ústavu v plné výši věnuje na podporu dětí a mladých lidí s handicapem.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Covid jako šance. Malí farmáři prodali více vína i bioproduktů

Analýza
Ve všeobecné vlně stížností mnoha firem, jak koronavirová pandemie negativně dopadla na jejich podnikání, existují i výjimky. Mezi ty překvapivé patří drobní zemědělci, kteří si i v tak těžké situaci dokázali poradit a v druhé vlně pandemie dokonce zaznamenali zvýšený zájem například o víno nebo bio lokální produkty.