Zlaté olympioničky Ester Ledecká a Martina Sáblíková podpořily Nadaci Jedličkova ústavu v dobročinné aukci

Nadace Jedličkova ústavu pořádá charitativní on-line aukci podepsaných sportovních artefaktů českých sportovních hvězd – Ester Ledecké a Martiny Sáblíkové. Dražba proběhne na serveru www.sportovniaukce.cz v termínu od 29. 11. do 6. 12. 2022.
Zlaté olympioničky Ester Ledecká a Martina Sáblíková podpořily Nadaci Jedličkova ústavu v dobročinné aukci. Foto: Nadace Jedličkova ústavu

Hvězda superobřího slalomu v alpském lyžování a paralelního obřího slalomu na snowboardu Ester Ledecká Nadaci Jedličkova ústavu do dražby věnovala a podepsala svoji tréninkovou helmu. Vyvolávací cena helmy Ester Ledecké je 7 000 korun. Sedmička na začátku symbolizuje sedm křišťálových glóbů, které během své úspěšné sportovní kariéry vyhrála.

Ester Ledecká uchvátila svět, když vybojovala dvě zlaté medaile na Zimních olympijských hrách 2018 v Pchjongčchangu ve dvou naprosto odlišných disciplínách. Tímto výkonem se nesmazatelně zapsala do světové sportovní historie. Její tréninkovou helmu máte nyní příležitost získat i vy.

Odkaz na aukci helmy Ester ledecké: https://www.sportovniaukce.cz/homepage/auction/3107

Jedna z nejúspěšnějších světových rychlobruslařek Martina Sáblíková do dražby věnovala svoji podepsanou bundu a závodní dres, ve kterém se stala mistryní světa v závodě na 5 000 metrů na Mistrovství světa v Heerenweenu v roce 2015. Dres i bundu Martiny Sáblíkové mají nyní lidé možnost získat dohromady v aukci jako jednu položku.

Vyvolávací cena je 7 000 korun a symbolizuje sedm olympijských medailí, které Martina během své sportovní kariéry vybojovala. Martina je mimo jiné držitelkou i několika světových rekordů a je první ženou v historii, které se podařilo získat 21 zlatých medailí z mistrovství světa.

Odkaz na aukci dresu a bundy Martiny Sáblíkové: https://www.sportovniaukce.cz/homepage/auction/3106

„Moc si vážíme toho, že tyto dvě známé a úspěšné osobnosti ze světa zimních sportů Nadaci Jedličkova ústavu podpořily. Jejich sportovní artefakty můžete nyní vydražit například jako originální vánoční dárek a zároveň tak podpořit děti a mladé lidi s handicapem,“ řekla výkonná ředitelka Nadace Jedličkova ústavu Markéta Balvínová.

Aukce vyvrcholí v úterý 6. 12. ve 21:00. Výtěžek Nadace Jedličkova ústavu v plné výši věnuje na podporu dětí a mladých lidí s handicapem.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Na trh míří nová česká whisky Prádlo

Všechno má svůj čas a ty nejlepší věci musí pořádně dozrát. Ten správný čas právě nadešel pro novou českou whisky. Jmenuje se Prádlo a STOCK Plzeň – Božkov ji nově zařazuje vedle svých prémiových distribučních …

Hledání práce online: Tipy pro úspěch

Vítejte v digitálním věku, kde hledání práce online se stalo nejen běžnou praxí, ale i klíčem k úspěchu v kariéře. V tomto článku vám poskytneme užitečné tipy a triky, jak si zvýšit šance na úspěch při hledání práce …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB