Změny v představenstvu Generali České pojišťovny: Novou členkou se stala Lenka Kejíková

Personálie
V představenstvu Generali České pojišťovny došlo od 1. února k personálním změnám, které se váží pro oblast řízení jak v Česku, tak na Slovensku. Redakci FAEI.cz o tom informoval tiskový mluvčí pojišťovny Honza Marek.
Novou členkou představenstva společnosti Generali České pojišťovny se stala Lenka Kejíková. Foto: Generali Česká pojišťovna

Lenka Kejíková se stala novou členkou představenstva společnosti, a to v roli pojistně-technické ředitelky pro oblast životního pojištění. Zároveň bude dočasně řídit Generali penzjiní společnost, ze které přichází. Na pozici střídá Andreu Leskovskou, která se přesouvá do Generali CEE Holdingu B. V., kde bude zastávat funkci Chief Insurance Officer for Life and Health Business.

David Vosika, člen představenstva a dosavadní pojistně-technický ředitel pro životní pojištění má nově ve své gesci oblast neživotního pojištění. Ta svým objemem předepsaného pojistného představuje největší portfolio na domácím trhu a pro Generali Českou pojišťovnu má strategický význam.

„Personální změny v představenstvu Generali České pojišťovny jsou logickou reakcí na posun Andrey Leskovské v rámci skupiny Generali. Na její pozici přichází zkušená manažerka Lenka Kejíková. David Vosika je vynikajícím odborníkem, jemuž oblast neživotního pojištění není neznámá,“ komentoval změny předseda představenstva a generální ředitel Generali České pojišťovny Roman Juráš.

PSALI JSME:
Skupina Generali oznámila plán na odkup akcií v hodnotě 500 milionů eur

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB