Znáte nejstřeženější tajemství mužů? Ta naše – Pražská vodka vám je odhalí!

Posezení u táboráku, odpočinek u nahozeného prutu nebo jen tak panák s přáteli v hospodě? Také už se těšíte, až podniknete některou z těchto osvědčených, převážně pánských, aktivit? Někdy je třeba ctít staré zvyky a odpočinout si od okolního světa u dobře známých věcí. To je zkrátka to naše a své o tom ví především muži.

Naše aromaterapie? Špekáčková terapie

Teplé jarní dny si málokdo z nás dokáže představit bez pohledu do praskajícího ohně. Zapomeňte proto na zbytečné diety a užijte si táborové ohně spolu s dobrým jídlem a pitím. Opékat nemusíte jen klasické špekáčky, možností je hned několik. Od sýrů po pečené brambory, které můžete ozvláštnit směsí koření a také nakrájenou jarní cibulkou a klobásou.

Když tyto suroviny pečlivě zabalíte do několika vrstev alobalu, za půl hodiny se můžete těšit na lahodnou večeři v přírodě. Podobně snadno si můžete připravit sladkou tečku. Vezměte jablko a nad ohněm ho opékejte tak dlouho, dokud slupka zcela neztmavne. Navrch můžete posypat cukrem a nechat zkaramelizovat.

Ilustrační foto. Zdroj: Adobe Stock

Naše meditace? Rybaření

Rybaření má v České republice dlouholetou tradici. Každý rybář má jistě svá známá a osvědčená místa, proč se ale nevydat za novým dobrodružstvím? Chytat ryby můžete i bez povolenky v soukromém revíru, ve kterém si zapůjčíte veškeré vybavení.

Takovým místem je například rybník Mrhal u Českých Budějovic, kde vyjma půvabné krajiny nechybí ani čistá a kvalitní voda a možnost celoročního lovu ryb.

Nedaleko Třeboně pak najdete rybník Hejtman, který nabízí mnoho klidných míst ke koupání i zákoutí vhodných pro rybáře. A pakliže jste rybář s povolenkou, navštivte rybník Nohavice nebo rybník Buda ve středočeském kraji. Litovat určitě nebudete!

Ilustrační foto. Zdroj: Adobe Stock

Naše sociální síť? Klábosení u něčeho ostřejšího

Když se rozhodnete po práci zapomenout na okolní svět a vyrazit s přáteli večer na panáka něčeho ostřejšího, vyrazte s přáteli do vaší oblíbené hospody nebo baru. S blížícím se létem můžete během teplých dní využít také možnost otevřených zahrádek.

U piva, vína nebo drinku pak v dobré společnosti strávíte příjemný a pohodový večer plný smíchu. A nezapomeňte si vypnout mobily, protože jak známo, nejlépe se odpočívá off-line. Bez rušivých pracovních e-mailů a neustálého cinkotu sociálních sítí se odreagujete stejně dobře, jako kdybyste byli někde na pláži.

TIP: PRAŽSKÁ VODKA

Foto: Stock Plzeň-Božkov

Pražská vodka – ta naše je tradiční obilná vodka vyrobená v České republice pečlivou destilací, speciálním filtračním procesem, s použitím křišťálové vody a prvotřídních obilných zrn. Vyznačuje se svojí charakteristickou čistotou a jemností.

Objem: 0,5l
Obsah: 37,5 %
Doporučená cena: 159,90 Kč
www.prazska.cz

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Skupina Erste Group oslavila 25 let od vstupu na burzu

Vstup Erste na burzu (IPO) proběhl formou kotace na Vídeňské burze cenných papírů před 25 lety, dne 4. prosince 1997. Prostředky získané vstupem na burzu v roce 1997 a následnými nabídkami akcií pomohl skupině Erste …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Vánoční symboly za pět prstů

Poradna
Polovina adventu za námi a vy pořád počítáte? Jak letošní Vánoce finančně utáhnout, co oželet a kde ušetřit? Jestli vás napadlo, že tentokrát pořídíte takříkajíc za pět prstů tradiční vánoční symboly, tedy stromek a kapra, pak vám můžeme poradit, že to není dobrý nápad, jak si finančně pomoci. Raději omezte punč a rohlíčky.