Wiktor Stopa nově povede růst Revolutu ve střední a východní Evropě

Wiktor Stopa, který dosud působil jako šéf růstu Revolutu pro západní Evropu, nově povede růst této globální finanční aplikace a evropské banky v Česku a na trzích střední a východní Evropy. Firma o tom informovala redakci faei.cz.
Wiktor Stopa, Head of Growth ve společnosti Revolut. Foto: Revolut
Wiktor Stopa, Head of Growth ve společnosti Revolut. Foto: Revolut

Tímto krokem Revolut sjednocuje region střední a východní Evropy a západní Evropy pod vedením zkušeného odborníka na růst a marketing. Stopa nastoupil do Revolutu v roce 2022 jako šéf růstu a marketingu pro země regionu DACH (Německo, Rakousko, Švýcarsko, pozn. red.).

Od roku 2023 Wiktor Stopa odpovídá za obchodní růst v celé západní Evropě a od letoška bude mít pod přímým vedením také Česko a další trhy střední a východní Evropy (Polsko, Rumunsko, Maďarsko, Bulharsko, Slovensko, Litvu, Lotyšsko a Estonsko). Celkově tak bude mít na starosti více než 30 milionů evropských zákazníků Revolutu.

Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Zavřít reklamu