Fialova vláda v tichosti plánuje „sekeru“ přes 1 200 miliard

Názor
Za minimálního zájmu médií Fialova vláda minulý týden schválila předběžné návrhy státních rozpočtů pro léta 2023 až 2025. Je třeba podtrhnout, že jde o návrhy předběžné, které ještě mohou doznat citelných změn.
Fialova vláda za léta 2022 až 2025 vytvoří souhrnný schodek čítající zhruba 1 220 miliard korun. Pro srovnání, Babišův kabinet v letech 2018 až 2021 vytvořil souhrnný schodek zhruba 813 miliard. Ilustrační foto: ODS

Nicméně i tak jde o dokument, který naznačuje, jak současná vláda uvažuje o svém přístupu k veřejným financím v celém jejím zbývajícím řádném funkčním období. Žádné zásadní ozdravování veřejných financí neplánuje.

V příštím roce by měl schodek státního rozpočtu dosahovat 295 miliard korun. V roce 2024 pak 296,8 miliardy korun a v roce 2025 celkem 297,9 miliardy korunu, vyplývá z dokumentu. Znamená to, že Fialův kabinet plánuje každý rok své vlády zatnout „sekeru“ státního rozpočtu v rozsahu kolem 300 miliard rok.

Letos tato hodnota bude ještě dokonce překonána. Schodek bude letos nejpravděpodobněji činit 330 miliard korun, neboť musí dojít k jeho navýšení nad stávající plánovanou úroveň 280 miliard z důvodu války na Ukrajině a jejích ekonomických dopadů.

PSALI JSME:
Vláda letos vykáže schodek 330 miliard korun

Z uvedeného plyne, že Fialova vláda za léta 2022 až 2025 vytvoří souhrnný schodek čítající zhruba 1 220 miliard korun. Pro srovnání, Babišův kabinet v letech 2018 až 2021 vytvořil souhrnný schodek zhruba 813 miliard.

Babišova vláda se ovšem v roce 2020 potýkala s nejhlubším propadem české ekonomiky v celé její historii, jenž nastal v důsledku pandemie. Podle stávajících prognóz zatím během vládnutí Fialova kabinetu nemá dojít k propadu výkonu české ekonomiky, pouze ke zpomalení jejího tempa růstu.

Sečteno, podrženo, Fialova vláda v tuto chvíli počítá s vytvořením ještě o 50 procent vyššího souhrnného schodku, než jaký vytvořila jí právě proto tolik kritizovaná vláda Babišova. Za takový výsledek by ratingové agentury Česko určitě nepochválily. Zřejmě by v důsledku došlo ke zhoršení ratingu, prvnímu od 90. let. Zhoršením ratingu už od začátku minulého měsíce hrozí – v podobě zhoršení výhledu – agentura Fitch.

PSALI JSME:
Ratingová agentura Fitch zhoršuje ratingový výhled České republiky

Zavřít reklamu ×
 1. Zapomíná se uvést o kolik se současně vybírá více na daních,jestli že se zdražilo vše o 100 procent,stát vybere o 100procent více a ještě je to málo,potřebují prošustrovat další bilion

  • ODS a zloděj Kalouskem s Klausem. Tma a kradli se. Teď se všechno haže na Babišem a na likvidaci nácků na ÚK .

    • Jestli nerozumíte, doporučuji večerní školu doučování jazyka českého. Ti z východu se taky tak doučují. A kupodivu jim to jde fajnově. Jak se zdá, našim vládou nastaveným „pravopisným regulím“ rozumí někteří evidentně více než dobře. Jedna analogie právní: Našim právním předpisům rozumí nejlépe přece romská komunita, to je všeobecně známo. A nemusím být zrovna Jungmann nebo Dobrovský, abych této češtině rozuměl.

     • přesně tak bežte mezi své inteligenty,je škoda tu s námi ztrácet čas,máte na víc…

   • Ano pane máte pravdu…Napřed se zhaslo–a kradlo o sto šest..Potom se začlo prodávat uplně všecko,dokonce i voda….tak získané peníze šli (něco malá dom,a něco do státní pokladny,a tak jsme si docela užíva…ted už není co prodat,a jsme v koncích..a tak za to muže Babiš,,,??????

   • Po roce 1989 se zhaslo,a kradlo,pak se začal prodávat majetek lidu…a tak jsme jakž takž fungovali..Bohužel už není co prodávat,tak jsme v p……,,Jakej podvod to musel být,když se prodala voda!!!!!!,Toto by se mělo řešit,a né stále Čapák,,….

  • Babišova vláda nedostala republiku tak zhuntovanou. Proto první rok měla schodek malý a druhý rok měla +3mld. Fiala dostal státní kasu zuboženou (Babiš končil naprosto rekordními schodky 368 a 419 mld). Ono potom nejde mávnout proutkem a otočit to ze dne na den do plusu. Plánovaných 300mld každý rok je o 1/3 míň než měl schodky Babiš s Alenkou (zaveďte superhrubou mzdu a máte hned PLUS 100mld ročně – to zrušil Babiš, to je pro kasu Babišovo dědictví).

   • Zapomínáte,že Babišova vláda dostala republiku rozprodanou,rozkradenou a vytunelovanou.Všichni víme,že díky vládě ODS.

   • Tady nejde o stav státní pokladny. Jedná se o to co si můžeme dopřát a dovolit z rozpočtu,abychom nepadali na huby. Babiš dělal jen pro Čechy a tato vláda je to co je daný zákonem a ostatní pro Ukrajince

   • Superhrubou mzdu zrušil Babiš též s podporou ODS, ale to Vám zřejmě „nedopatřením“ uniklo.

   • Souhlas. A to se ještě jaksi zapomnělo, že Babiš sliboval řídit stát jako firmu. A taky se zapomnělo, že tvrdil o důchodové reformě, že ji nepotřebujeme, protože se dá ušetřit hned 200 miliard. Neusetril nic, naopak nafouknul stát o několik set miliard. Podle mě se tato vláda znemožní a nedovladne. Tohle už totiž podle mě nejde dát do pořádku. Když navíc křivá hu.a chce státním zaměstnancům přidat 15% , o čemž se může lidem i v prosperujících továrnách jen zdát, když přidáme rozpočet na armádu, náklady na válku a energie, vychází mi opravdu trvalá sekera 300 až 500 mld.
    Takže good luck!

    • Ale tato vláda má min jednou takové příjmi a stejně má větší schodky. Takže je asi něco špatně ne?

   • vygooglujte si přechozí schodky stáního rozpočtu. Rozkradené majetky. Nejsem babišovec, ale pamatuji si.

   • Hochu Superhrubá mzda byla věc která se zavedla udajně dočasně. Vubec neměla fungovat tak dlouho. O tom že je to ekonomický nesmysl ani nemluvě na to jsou v ČR experti … vytvářet blbosti jako superhrubá mzda. Takže až ti nebudou vše platit rodiče a budeš dostávat výplatní pásku tak pindej takovýhle rádoby moudra ….

  • ne jen nehorší vláda ale stínová vláda ukrajincu premier hnup ktarý se za každou cenu chce zviditelnit,zavděčit proléz dirku americe,EU jeho sen být jak Havel táhne sebou ženu k papežovi oblíklou jako na pohřeb s ukrajinskou šálou bože ovce co jste to zvolili. A další čuchta Čerochová zmalovaná odruda žena rozhazuje naše hodnoty,peníze jako by byly její!! ty kdybys skákala 24 hodin deně tak nevyděláš na hlaven tanku s tebou celá vláda hnupu s mozkem kuřete!!

  • ne jen nehorší vláda ale stínová vláda ukrajincu premier hnup ktarý se za každou cenu chce zviditelnit,zavděčit proléz dirku americe,EU jeho sen být jak Havel táhne sebou ženu k papežovi oblíklou jako na pohřeb s ukrajinskou šálou bože ovce co jste to zvolili. A další čuchta Čerochová zmalovaná odruda žena rozhazuje naše hodnoty,peníze jako by byly její!! ty kdybys skákala 24 hodin deně tak nevyděláš na hlaven tanku s tebou celá vláda hnupu s mozkem kuřete!! cenzore bojíš se pravdivého názoru jste horší než komunisti v50letech

   • Trochu procvičit češtinu by nezaškodilo. Je to jaksi nesrozumitelný příspěvek.
    Jinak tato vláda zaslouží pouze defenestraci.

  • Už by to chtělo vyjít do ulic a tuto vládu donutit k demisi, jinak tato republika bude republikou žebráků. Chudáci naše děti a vnoučata. Hlavně, že politikům peníze nechybí. Je to hnus, co předvádějí.

  • Jasné.. a Vy tolik rozumíte veřejným financím… Proboha, podívejte se kolem, podívejte se jaký dluh nechala po sobě Babišova vláda, spojte si to s ubohou snahou ubohého redaktora dotáhnout na tento článek hromadu lidí (kteří čtou pouze nadpisy) a pak si ještě něco zjistěte o veřejných financích České republiky. A pak teprve napište. Jinak působíte jako typická ovce, kterou si doslova chudák autor (který se snaží šokovat čtenáře částkami – aniž by v nadpise uvedl, že jde o souhrnný deficit za několik let). A přesně kvůli takovýmto lidem a „redaktorům“ – snaživým amatérům – jsme považováni za tupouny a snadno ovlivnitelné bezmozky. děkuji Vám i tomu pisálkovi, který má evidentně malé sebevědomí, které si hojí na šokujících (pro slabomyslné silně manipulativních) článcích.. Hezký den.

   • Řekněte mi co na tom není pravda.Vy to nevidíte co se tu děje?V tom vás musím jen politovat a doporučit vám očního lékaře.A mimochodem.V tohle hledáte vinu Babiše úplně zbytečně.Je to jen taková vaše obrtlička když už nevíte kudy kam.

   • Burešovy lopaty, to je nějaká romská parta kopáčů? Není to diskriminace, pane Marku? Takto se člen ODS nepřece nechová. To vám předseda neřekl? Stydťe se!

  • Proč myslíte? V čem nemá pan Kovanda pravdu? Návrhy rozpočtů jsem také četla. A do kasy jim díky inflačním cenám padají miliardy navíc.

   • A víš také, že náklady jsou díky vyšším cenám vyšší? Takže to, že vyberou víc naprosto nic neznamená?

   • Tak pan Kovanda nemá mnohdy pravdu vůbec v ničem, až na vyjimečné případy. Schválně si ho někdy poslechněte když někde mudruje o pohybu na burze a pak tu burzu sledujte chová se uplně jinak než pan Kovanda říká 😀 (vím to na burze obchoduji a občas jeho predikce i spozoruji, řidit se jimi ale je více než neunosné riziko) Ovšem tenhle článek je naprosto 100% přesně ten vyjímečný případ kdy má pravdu.

  • Tupohlavci! Když chce tak Babiš rozdávat lidem peníze, může začít v Penamu nebo ve Vodňanech.

  • Matematika není tendenční. Fiala je zločinec , lhář a pitomec. Jede podle amerických not a vlastní země a lidi ho nezajímají. 1 200 000 000 000 je výše plánovaného dluhu Fialovy nevlády. Zlatý Babiš a briliantoví komunisté. Ti měli přebytkové rozpočty 35 let.

   • Přesně. Vezmětete se s tím STBákem za ruku a nezapomeňte na všechny ty komunisty a posluhovače a běžte pomoc Putinovi vymést ty „nacionalisty“ z Ukrajiny. My to tady bez Vás zkusíme nějak vydržet.

 2. Mohl by mi prosím někdo z ekonomicky vzdělaných vysvětlit, jaký že bude dlouhodobý trend v zadlužování, proč se vůbec zadlužujeme a komu dluh splácíme?
  Děkuji
  článek Matrixu

 3. Tato vláda se bohužel dostala do situace, kdy jsou problémy v EU a dluhy v ČR. Nezávidím jim. Tady pomůže jen jednotná Evropa tj. všechny země Evropy musí tzv. táhnout za jeden provaz. Zdůrazňuji všechny země a to bez rozdílu.

  • Tady pomůže jen zdravý rozum a všechny ty pseudoekology, pochybné „odborníky“ a ekonomy, pod vedením neschopných politiků poslat do háje a do pořádný práce. Rovněž tak politiky EU, kteří nemají snad ani elementární znalosti fyzikálních zákonů a špetku soudnosti. On se svět nebude točit kolem jejich nesmyslů a zbožných přání či nařízení, on funguje trochu jinak, než si ti přeplacení zabedněnci myslí.

    • Vážně ? A v čem jako ? Green deal je naprostá zhovadilost. Tak jak to stvořili tak je to kravina…. když chci takthhle dekarbonizovat musim na to mit technologie .. .a ty neexistujou ty ovce unionistická. To že GreenDeal dáva smysl může říct jen někdo kdo si myslí že existuje Hvězdná brána a že Studená fůze je už zvládnutá a připravena pro běžný masový provoz ….. jenže takovéhle věty si nepřečtete v novinách ale pouze na stránkách SCI-Fi románů …. Až poběží v evropě několik Tokamaků tak můžu praktikovat GreenDeal do té doby je to sebevražda

 4. Fialova vláda by měla odstoupit, protože ODS už tu jednou vládlo a jak to dopadlo víme všichni!!!!

  • Jak? Že naposled překonali celosvětovou ekonomickou krizi (kdy mimochodem byl výpadek v příjmu vyšší, jak za covidu, takže nevím, kde autor článku vzal tu lživou informaci o tom, že největší propad byl za covidu) a připravili podmínky pro další hospodářský růst, který následně Babiš prožral.

   • Babiš prožral ??? A za co ještě může Babiš ? A co taková ODS ? Od převratu byla několikrát u moci a výsledek ?
    Kdepak máte to ..deset let si budeme utahovat opasky a pak budeme na úrovni Rakouska“. Jo v cenách jsme už je i předběhli, ale v platech jsme na úrovni Bulharska. A pak zapomínáte na jednu maličkost, když už teda tak vehementně kritizujete Babiše. Pokud si dobře pamatuji, tak to byla ODS, Piráti, Top co křičeli za kovidu, že Babiš dává lidem a firmám málo a ted zase že dával moc. Měl by jste si v tom udělat jasno. Já Babiše nemusím, ale svádět všechno na minulou vládu a Babiše mě připadá opravdu už přes čáru. Vláda nedělá nic, kromě dotování Ukrajiny, ten jejích deštník je spíš cedník.

    • Jsem s vámi za jedno….za všechno může Babiš…. ještě že ten člověk existuje. Na koho byste to rozkrádání a ožebračování obyčejných lidí sváděli? Co tak vpomenout si na historii? Kdo umožnil rozkrádání republiky? Hlavně Havel, Klaus, Topolánek a další z té bandy parchantů. To jsme o Babišovi ještě ani nevěděli. ODS byla a je největší pohromou pro náš český národ. Za tento hnus se v 89tém zvonilo klíčema? Blít se mi chce.

 5. Tahle vlada kopíruje bývalou vládu ODS kdy se utahovaly opasky a nic se nebudovalo a peníze někam mizely.Fiala se inspiroval z okradačů z ODS

  • Peníze někam mizely? Co třeba ty státní rezervy, které Babiš následně vybrakoval a prožral? To jste tak zabednění, nebo máte tak nízkou kapacitu mozku?

   • Adame vy jste tak naivní že vám musí být tak 15 …… jaké státní rezervy ? 😀 😀 😀 😀 neskutečný ODSka prej a rezerva ….. jasně ….. a ted tu o KITTovi a tajemnem bojovniku Michaelu Knightovi 😀 😀

 6. Už jenom titulek článku mě fascinuje. Nikde se nepíše, že Babiš do konce roku 2019 vládnul v době největšího ekonomického růstu a přesto se zadlužoval. V době covidu Babiš lidem rozdával levné peníze, které lidi stejně neměli za co utratit, kupovali věci i za nesmyslné ceny a tím roztočil inflační spirálu, kterou máme nyní nejvyšší v celé EU.

  Navíc když teď člověk poslouchá Šillerovou, s Babišem, jak by lidem rozdávali, tak by schodek za ty 3 roky byl minimálně 2 000 miliard.

  • TO je krasně opsané ze stale se opakujících slintů Fialových …. A taky je to krásný nesmysl …. Vy jste další kdo si myslí že na světe je pouze ČR ? Asi jo když jste neviděl co všechno se rozfofrovával při COVIDu jinde ve světě …. jakto že nikde se neděje to co tady? Protože například polsko už škrtí prachy pro ukrajince na rozdíl od toho slizouna fialy …. Ten jako typický čech musi vlezt do kdeaké zádele …. Co vlastně vznike micháním Fialové a Zelené ? Nějakej katastrofickej humus zcela jistě

 7. Tato vláda si do svého Programového prohlášení napsala: „V zájmu zdravého hospodaření státu proto nedopustíme žádné další zbytečné zadlužování a připravíme taková opatření, která umožní průběžně snižovat rozpočtové schodky“. Je proto třeba se ptát předsedů stran pětikoalice, kteří toto prohlášení podepsali, zda plánované schodky v celkové výši 1200 mld Kč nejsou v rozporu s jejich vlastními plány.

 8. Jaká vláda je to jen parta lidí,kteří nemají absolutně ánunk o ekonomice a jeho řízení,bez poradců by se ani nep……A co poradce ,to jinej názor

 9. HLAVNĚ ŽE SE POMÁHÁ UKRAJINĚ ,VLÁDA CESTUJE A BABIŠ JE U VÁS NEJHORŠÍ ,ALE BABIŠ POMÁHAL ČECHŮM ,FIALA JE U MĚ NESCHOPNÝ ČLOVĚK.

  • 😀 takovyhle komentar muze napsat jen naprosty hnup co nicemu nerozumi jen vidi babise jak rozdaval penize … ale nividis hlavne to jak pomohl sam sobe jak jeho majetek v dobe kdy byl premier neskutecne vzrostl a to hlavne o jeho firmy ktery dostavali verejne zakazky

   • Do letošního roku co čech to věta hele jsem snad nejaky ÚKÁČKO na stavbě …. a letos ? Jen jim dejte prachy jen jim pošlete zbrane najednou jsou to nejvaženější občané ….. pokrytecký český národ v akci …. 😀 😀 😀 😀 i kdyz vlastne je to k pláči …..

   • To je to co vidi spousta lidi a konečně je jich vic a vic …. že se cpou prachy na UA kde se udajne bojuje i za nas …. (jen idiot si muze myslet ze by Rus překročil hranice států NATO ale vládě se tím dobře obhajují monstrozni výdaje) ale na naše lidi se z vysoka ……

 10. Pod vládou ODS žádná změna zase jen katastrofa jako už několikrát. Jak dlouho ještě budeme snášet takovou vládu?

 11. Co nám říká Fialova vláda? Že hodně Čechů už strádá! Fiala a spolek je parta prodejných holek. Proto dejme na tuto radu a žeňmě již tuto vládu!!! Kam – no přece tam …….

 12. Ten spletenec by v čele s Fialou, by měl už jít do věčných lovišť. V hubě má stále Babiše, ale co to vzali do svých potentovaných ruk, tak to stojí za hovínko. Doufám, že se lidem otevřeli oči a v příštích volbách to tomu spletenci spočítají.

 13. co jste si hlupáci v sametovém puči 1989 vycinkali a vstupem k bruselským impotentům odsouhlasili…to dnes v montážní gubernii máte….dnes už vám neteče z kohoutků ani česká voda….a české výrobky jsou smontované komponenty dovezené do levné montážní dílny a češi je prezentují jako české výrobky….hrůza…naši dědové se v hrobě obrací

 14. Musím obdivovat ty exoty , kteří se nechají oblbovat fialovým hnusem . Opravdu nikdo nevidí , že ta horda zločinců neumí nic jiného než BABIŠ ? Podle Fialy jsou finance v rozvratu , ale házet stovky miliard do černé díry Ukrajiny jde ? Kde na to vzali ? To si někde vypůjčili ? Fialova soldateska je třetí v podpoře válečného zločince Zelenského . Jsme ještě Česko nebo už jsme Ukrajina ?

 15. A to navíc veškerou zátěž inflace nesou firmy a hlavně občani!

  Ožebračený občani, rozkradenej stát. Jen proto že si potřebujeme zase vyzkoušet jaký to je, když nás ODS dává do hromady.

  Pardon – oni to teď zachraňují a ti ostatní to pak zase pokazí 😀

 16. Vše jede na vrub občanům co mají na svědomí volbu ODS. Fiala a jeho kumpáni z ODS mají poslední příležitost si nakrást co to jde. Taky nouzový stav je pouze kvůli beztrestnému rozkrádání státního majetku. Strana ODS za 3 roky skončí v propadlišti dějin a tak po vzoru Klause chtějí mít zámeček za 1 miliardu korun a další miliardy ve Švýcarsku.

 17. Špatní hospodáři.Já nedlužím nikomu nic.Ruku na srdce,neměli komančové nejmenší schodek?

  • Svatá pravda. Rovněž nemám ani korunu dluhu, 27 let od dovršení své zletilosti řádně pracuju, starám se o rodinu, žiju standardně ve svem bytě, řádně platím všechny poplatky, daně, pojištění.Tak nechápu jak mi můžou nějací dementi každý den vnucovat dluhy, které jsem nenapáchala!!!

 18. Vypadají jak když neuměj do pěti počítat a s cizího jim jde utrácet. Oni mají svoje jistý a jak je lidem v podhradí je moc netankuje. Přidaj si kdy potřebují a když přidají nám tak zas něco zvednou aby to měli hned zpět

 19. Když Fialovi přivážeme ruce k tělu při těch jeho projevech, tak ty jeho samolibé, nic neříkající a sebeobhajující blafy nebudou mít takovou váhu ani pro ty chudáky, co ho volili.

 20. Již před časem jsem říkal, že tento národ si nechá všechno líbit, akorát bude brblat po hospodách, ale jenom do té doby, než nebudou mít lidé čím doma nakrmit své děti. Pak vyrazí do útoku a nebudou si brát servítky. Ta chvíle se blíží každou vteřinou a běda těm, kteří budou zrovna u koryt! Tato vláda si koleduje velice intenzivně, aby to odskákala opravdu natvrdo!

 21. Lukáš Kovanda – Wiki: .. přednáší na Národohospodářské fakultě VŠE .. :-D. V průběhu předvolební kampaně v roce 2021 Kovanda šířil nepravdivé informace o programu koalice Pirátů a Starostů. 23. května publikoval v prémiové sekci iDNES.cz, tedy v médiu pod kontrolou bývalého premiéra Babiše, dezinformace o tom, že koalice „zatajuje občanům, že jim za účelem splácení státního dluhu zdaní celoživotní úspory.“[21]..
  Zřejmě už se vidí znovu na výplatní pásce v Agrofert holdingu, takže jeho názory bych bral asi stejně vážně jako týpka co jezdí s hovnocucem 😀

 22. Tady je tolik odborníků na veřejné finance 😀 😀 😀 Proboha, podívejte se kolem, podívejte se jaký dluh nechala po sobě Babišova vláda, spojte si to s ubohou snahou ubohého redaktora dotáhnout na tento článek hromadu lidí (kteří čtou pouze nadpisy) a pak si ještě něco zjistěte o veřejných financích České republiky. A pak teprve napište. Jinak působíte jako typická ovce, kterou si doslova chudák autor (který se snaží šokovat čtenáře částkami – aniž by v nadpise uvedl, že jde o souhrnný deficit za několik let). A přesně kvůli takovýmto lidem a „redaktorům“ – snaživým amatérům – jsme považováni za tupouny a snadno ovlivnitelné bezmozky. děkuji Vám i tomu pisálkovi, který má evidentně malé sebevědomí, které si hojí na šokujících (pro slabomyslné silně manipulativních) článcích.. Netvrdím, že Fialova vláda je spása, ani, že se budeme mít lépe, jen, prosím, se vyjadřujme alespoň pouze tehdy, když něčemu rozumíme.. 🙂 Hezký den.

 23. Protože jednání politiků se nezplepšilo v posledních 3 dekádách, přijal jsem tvrdá opatření tak, aby stát v přímých, nepřímých a mimořádných daní vybral pouze minimum, z celkové množiny mnou vytvořených aktiv, při stoupající životní úrovni. Lze porazit systém tehdy : „Pokud se vezme rozum do hrsti“

 24. ve prospěch vlády pětikolky je třeba uvést, že má jako cíl dotovat i nám blízkou zemi. O tom svědčí v Praze a okolí modrožluté vlajky na všech veřejných budovách – taková vlajka na ministerstvu financích hovoří za vše.
  Na Seznamu je cenzory takový názor hodnocen jako
  Schvalování trestného činu, popírání či ospravedlňování genocidy

 25. To je v pořádku.Pak to hodí na krk levici a konečně všichni uvidí,kdo to všem napálí a kdo šetří.Pravice to už nebude.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Finance

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB