
Spojené státy jsou největším trhem s ručními palnými zbraněmi na světě, společnost Steyr Arms proto přizpůsobuje své produkty, obchodní model i vedení americkému prostředí.
„Jsme nadšeni, že můžeme Wayna Webera přivítat na palubě. Díky jeho rozsáhlým zkušenostem a znalostem trhu se střelnými zbraněmi jsme o krok blíže k naplnění naší vize ve Spojených státech, hlavně pro její obchodní růst a rozšíření tamní výrobní základny,“ ocenil Milan Šlapák, generální ředitel Steyr Arms.
Weber má za sebou přes 30 let zkušeností v oboru. Ve společnosti Heckler & Koch USA strávil 24 let, z toho osm jako prezident. Vedl projekty pro americkou armádu, TSA (Úřad pro bezpečnost v dopravě – pozn. red.) i celní správu a uvedl na trh velmi úspěšné produkty.
„Steyr Arms má mimořádné technologické zázemí a renomé, které si zaslouží větší uznání i na americkém trhu. Jsem hrdý, že mohu přispět k další kapitole této značky. Věřím, že s jasným plánem a vypracovanou strategií dokážeme oslovit široké spektrum amerických zákazníků, a to jak v civilní, tak vládní sféře,“ dodal Weber.