Manažerský tým Hell Energy posilují Denisa Schneider a Petr Boček

Personálie
Hell Energy Česká republika, lokální představitel předního evropského producenta energetických nápojů, informoval, že rozšiřuje svůj manažerský tým o Denisu Schneider a Petra Bočka. Oba budou pod přímým vedením country managera Jaroslava Duška.
Denisa Schneider bude odpovídat za rozvoj zákaznického portfolia a optimalizaci prodejních procesů. Foto: Hell Energy

Denisa Schneider, která má za sebou více jak desetiletou praxi v oblasti rychloobrátkového zboží, obsadila nově zřízenou pozici business development manager, kde bude odpovídat za rozvoj zákaznického portfolia a optimalizaci prodejních procesů.

Schneider přichází z českého zastoupení Red Bull, kde několik let působila na pozici manažera prodeje. Tutéž pozici předtím vykonávala i ve společnosti Unilever.

Petr Boček v Hell Energy přebírá péči o zákazníky na česko-slovenském trhu. Foto: Hell Energy

Na pozici key account managera současně nastoupil Petr Boček, profesionální manažer s více než 25letou kariérou v oboru. V minulosti pracoval jako key account manager pro společnosti Sazka, Crocodille nebo Boneco. V Hell Energy přebírá péči o zákazníky na česko-slovenském trhu.

Společnost Hell Energy byla založena v Maďarsku v roce 2006 a v současné době jednou z nejrychleji se rozvíjejících FMCG značek, která je dostupná na více než 50 trzích světa. Firma je rovněž vlastníkem ultramoderní plnírny a továrny na hliníkové nápojové plechovky, což jí dává bezkonkurenční celosvětovou strategickou pozici.

PSALI JSME:
Red Bull v ruce biatlonistky Davidové: Skrytá reklama ve vysílání České televize?

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Čtyřlístek posil v konzultační skupině FLO

Podle informací poskytnutých portálu Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) se digitální konzultační skupina FLO rozhodla rozšířit svůj management. Šéfem strategie se stává Pavel Špryňar, datový tým posiluje …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB