Renata Dvořáková povede Neit Consulting, zúročí zde zkušenosti z IT a korporátního světa

Do vedení české společnosti Neit Consulting byla jmenována Renata Dvořáková (52). Dvořáková přichází ze společnosti Oracle, kde strávila celkem 17 let, z toho posledních šest let v pozici generální ředitelky české pobočky. Firmě Neit Consulting o této personální změně informovala v tiskové zprávě.
Majitelé české společnosti Neit Consulting se rozhodli vedení firmy jmenovat Renatu Dvoříkovou, manažerku s dlouholetými zkušenostmi z řízení úspěšné nadnárodní IT společnosti. Foto: Neit Consulting

V Neit Consulting se Dvořáková chce osobně podílet na rozvoji celkové strategie firmy na českém trhu i na expanzi do zahraničí. „Po prvních měsících strávených ve firmě vidím velký potenciál růstu, a to jak v oblasti data managementu a reportingu, tak i v případě platformy Team assistant, která je aktuálně používána u přibližně 600 zákazníků v deseti zemích,“ informovala Renata Dvořáková.

„Ráda bych, aby firma rostla nejen v Čechách, ale aby zvýšila i objem zahraničních zakázek. Do společnosti Neit Consulting přináším hluboký vhled do řízení obchodních týmů a rozsáhlé zkušenosti z českého trhu a věřím, že v kombinaci se zkušeným týmem obchodníků a konzultantů vkročíme do nové etapy růstu firmy,“ doplnila.

Před příchodem do Oracle Czech Dvořáková sbírala zkušenosti ve společnostech Scala Business Solutions, Barco nebo Greensoft. Vystudovala Karlovu univerzitu v Praze a absolvovala MBA studia na Rochester Institute of Technology. Renata má dvě děti a k jejím koníčkům patří zejména umění a architektura 20. století.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB