Agata Szymańska novou HR ředitelkou Crowe CZ

Na pozici HR ředitelky poradenské firmy Crowe nastoupila Agata Szymańska. Zaměří se na motivaci a rozvoj zaměstnanců. Přichází ze společnosti Testronic, kde posledních deset let vedla oddělení lidských zdrojů (HR). Firma o tom informovala redakci Finančních a ekonomických informací (faei.cz).
Foto: Crowe
Agata Szymańska, nová HR ředitelka poradenské firmy Crowe, má za sebou přes dvacet let zkušeností na manažerských pozicích v mezinárodních organizacích.

Szymańska má za sebou přes dvacet let zkušeností v oblasti HR, které získala na manažerských pozicích v mezinárodních organizacích. V Crowe bude mít na starost zejména motivaci a rozvoj zaměstnanců. Zaměřovat se bude nejen na efektivní řízení lidských zdrojů, ale bude se aktivně podílet na vytváření prostoru, který motivuje k neustálému rozvoji a dosahování stanovených cílů.

„Jsem ráda, že mohu ve společnosti Crowe zúročit své mnohaleté zkušenosti z oblasti lidských zdrojů. Firma Crowe vyznává silné hodnoty, vytváří v organizaci kulturu, která podporuje rozmanitost týmu a věnujete se také digitální transformaci. Na tom chci dále pracovat a věřím, že nás čeká mnoho zajímavých výzev,“ uvedla Agata Szymańska.

Přední auditorská, účetní a poradenská firma Crowe Czech Republic působí na českém trhu přes 30 let. Crowe patří mezi deset největších účetních a poradenských sítí na světě. Podporuje klienty v oblasti účetnictví, daní, mezd a auditu.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 1
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  1. Li Libor

    Jak vidím tyhle úspěšné manažerky tak je mi zle. Jsou všechny střižené podle stejného metru. Místo aby se soustředily na rozvoj intuice, duchovního rozvoje, a motivovaly tak své děti ať z nich vyrostou slušní lidé tak si bobří svoje ego na manažerských funkcích. Dělal jsem manažera 28 let, jsem v důchodu a teprve teď , když se ohlédnu tak vidím jak to vše bylo zbytečné. Raději jsem se měl věnovat osobnostnímu a filozofickému rozvoji než budovat kariéru. Teď mám čas ale cítím že mi těch 28 let bude chybět než odejdu. Je to celé krysí závod, honit se za svým ocasem.

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB