Martina Ježková v čele HR Českých Radiokomunikací

Vedení Českých Radiokomunikací (CRA) doplnila Martina Ježková, která nastoupila na pozici HR ředitelky. Jak společnost sdělila portálu Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz), jejím hlavním cílem bude posílení firemní kultury a zvýšení angažovanosti a spokojenosti zaměstnanců.
Martina Ježková novou šéfkou HR Českých Radiokomunikací. Foto: České Radiokomunikace

Martina Ježková má více než 18 let zkušeností v oblasti HR (human resources, lidské zdroje, pozn. red.), pracovala pro GlaxoSmithKline, ING životní pojišťovnu nebo Tchibo a před příchodem do CRA vedla HR v šesti zemích ve společnosti Sportisimo.

V CRA se zaměří především na podporu leadershipu a spolupráce na všech úrovních, jak v týmech, tak i mezi nimi. Slibuje si od toho zvýšení spokojenosti a zapojení zaměstnanců i posílení přirozeně rozvinuté firemní kultury.

„Martina Ježková by nám měla pomoci vyladit naši firemní kulturu tak, aby byla přínosná a inspirativní jak pro všechny generace našich zaměstnanců, tak i pro potencionální uchazeče o zaměstnání u nás,“ uvedl k nové posile generální ředitel CRA Miloš Mastník.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB