Circus Brothers se vydávají novým hudebním směrem

Šestičlenná pražská partička Circus Brothers představila nový singl s názvem Víčko, ve kterém se z jejich tradičního disco-balkán stylu přesouvá k techno rapu. Přibližně každé dva měsíce se fanoušci mohou těšit na další singly v techno-rapovém duchu, informovala kapela v tiskové zprávě, kterou mají Finanční a ekonomické informace k dispozici.
Šestičlenná pražská partička Circus Brothers představila nový singl s názvem Víčko, ve kterém se z jejich tradičního disco-balkán stylu přesouvá k techno rapu. Foto: Circus Brothers

„Víčko je symbol, který uzavírá. Může uzavírat lahve, zavírat oči, nebo uzavírat kapitoly. Když se otevře láhev a nejde potom zavřít, člověk se může snadno ztratit. Když však dokáže najít víčko, je šance, že opět najde i sám sebe. Je to vlastně taková parodie na život. Obecně si v našich písničkách bereme život na paškál,“ řekl zpěvák a kytarista Eliáš Jeřábek.

Text písně napsal právě on a produkce songu se ujal Ivan Sedláček z experimentálního rapového dua P/\ST, které má přesah do tvrdé elektroniky. V průběhu léta by měl k singlu vyjít také videoklip. Circus Brothers s duem P/\ST, jenž tvoří ještě Dan Kranich, také plánují společné koncerty. Na jaře příštího roku jsou v plánu show v Praze a Ostravě. Detaily kapela brzy zveřejní.

Kapela Circus Brothers je cirkusová rodinka, kde je každý člen unikátním dílkem pestrobarevné skládačky, a jejíchž skladby nikoho nenechají v klidu. Autorské písničky vycházejí z tradiční balkánské dechovky a dále jsou ve zvuku i žánru obaleny současnými hudebními vlivy. Dechové nástroje, housle a klarinet, to vše doplněné hutnými synťáky, elektrickou kytarou a rozmanitými vícehlasy.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB